Zasypiała tuż po rozpoczęciu podróży samochodem. Mąż za każdym razem robił jej zdjęcie

Podróż samochodem z druga osobą daje nam wiele korzyści – pasażer może nam pomóc dojechać do celu, mamy z kim porozmawiać, ale również mamy kogoś, kto podczas wycieczki może podać nam wodę do picia lub coś do jedzenia. Oczywiście, są też wyjątki! Niejednokrotnie przekonał się o tym użytkownik portalu reddit, MrMaggo21, który często podróżuje wraz z żoną. Aby przybliżyć Ci, jak wyglądają wycieczki tej pary, mężczyzna postanowił uwiecznić wszystko na fotografiach. Wiele wskazuje na to, że jego druga połówka ma bardzo egoistyczne podejście do wszelakich podróży, ponieważ zasypiała tuż po odpaleniu silnika, którego dźwięk był dla niej niczym najlepsza dobranocka.

Myślicie, że seria poniższych zdjęć spodobała się żonie mężczyzny? Na to pytanie nie znamy odpowiedzi.

Znasz osoby, które mają podobnie? Jak Ty byś zareagował w sytuacji, gdybyś zobaczył, że Twój znajomy (mąż, żona) zrobił Ci serię zdjęć, którą następnie umieścił w sieci? Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Źródło i fotografie: boredpanda.com

10 miast, które na przestrzeni lat zmieniły się nie do poznania. To wciąż te same miejsca

Każda miejscowość ma swoją własną historię. Często jest tak, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu praktycznie w niczym nie przypominały miast, którymi są dzisiaj – gorsze oświetlenie, mniej billboardów, a przede wszystkim zupełnie inne budownictwo sprawiają, że różnice są kolosalne!

Patrząc na stare fotografie możemy zauważyć, jak wiele miast ewoluowało zmieniając się o 180 stopni. Choć niektóre ich elementy zostały zachowane, nowoczesne rozwiązania sprawiły, że dziś wyglądają zupełnie inaczej. Wystarczy spojrzeć na zestawienia przedstawione na poniższych fotografiach.

Źródło i fotografie: einfachschoen.me

Spędził na statku 30 dni. Zobaczył rzeczy, których większość ludzi nie doświadczy przez całe życie

Na świecie jest mnóstwo wspaniałych rzeczy, o których nie mamy nawet pojęcia.

Tylko niektórzy mają szczęście przekonać się, jak piękny jest otaczający nas świat. Pewien mężczyzna podczas swojej 30-dniowej podróży statkiem towarowym nakręcił film. Nie tylko widoki na otwartym morzu zapierają dech w piersi, ale także zjawiska, jakie miał okazję podziwiać na żywo.

Filmik został udostępniony w mediach społecznościowych i w bardzo krótkim czasie zyskał ponad 1.5 miliona wyświetleń. Nie ma się co dziwić! Choć nie możemy zobaczyć tego na żywo, samo nagranie sprawia, że otwierają nam się usta ze zdziwienia.

Podczas tej niezwykłej wyprawy, mamy świetny widok na Drogę Mleczną, możemy zobaczyć Jupiter, port na Sri Lance, piękne wschody i zachody słońca. Z pewnością warto spędzić kilka minut, by obejrzeć wideo do końca.