×

Dominika Tajner Dominika Tajner

  BIO

 • Data urodzenia: 7 marca, 1979
 • Miejsce urodzenia: Wisła
 • Wykształcenie:

  Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach: „turystyka i rekreacja” oraz „odnowa psychosomatyczna”.

  W październiku 2018 roku rozpoczęła również studia na kierunku „psychologia kliniczna” w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.

 • Rodzeństwo:

  Ma młodszego brata Tomisława.

 • Występy w TV:

  Wzięła udział w programie „Agent. Gwiazdy”, „The Story Of My Life – Historia naszego życia” (wraz z Michałem Wiśniewskim) oraz tanecznym show „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”.

 • Wzrost: 179 cm
 • Ciekawostki:

  1. Poznała Wiśniewskiego w 2009 roku. Była wtedy menadżerką hotelu w Wiśle i przygotowując rajd samochodowy zaprosiła go na imprezę. Wtedy między nimi zaiskrzyło.

  2. Dominiki miała tatuaż z imieniem czerwonowłosego ukochanego. Po rozstaniu postanowiła go usunąć.

Dominika Tajner (właściwie jeszcze Dominika Tajner-Wiśniewska) urodziła się w 1979 roku w Wiśle. To czwarta żona Michała Wiśniewskiego i córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Obecnie pracuje jako menadżerka gwiazd.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski: rozwód

30 czerwca 2012 roku Dominika wyszła za lidera "Ich Troje". Razem wychowywali jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa z Juliuszem Idzikiem.

W 2019 roku córka Apoloniusza Tajnera poinformowała na swoim Facebooku o ich rozstaniu i o tym, że Michał złożył pozew o rozwód.

Powstało wiele teorii na temat powodów ich rozstania. Podobno piosenkarz miał być chorobliwie zazdrosny o tanecznego partnera żony. Media donosiły również o rzekomym jego romansie z obecną wokalistką "Ich Troje", Agatą Buczkowską.