×

Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk

  BIO

 • Pseudonim: Palmer
 • Data urodzenia: 4 czerwca, 1979
 • Miejsce urodzenia: Gdańsk
 • Występy w TV:

  Brał udział w programie „Mali Giganci” jako trener jednej z dziecięcych drużyn.

 • Wzrost: 192 cm
 • Ciekawostki:

  1. W zorganizowaniu pierwszej randki z Anią pomógł kuzyn aktorki. Odbyła się ona w Berlinie, gdzie piłkarz przebywał na zgrupowaniu.

  2. Dwa lata po śmierci Przybylskiej, Jarosław związał się z tancerką Martyną Gliwińską. Rozstali się jednak w 2018 roku.

  3. W kwietniu 2019 r. został oskarżony o gwałt. Nie przyznał się do winy. Stwierdził, że 28-letnia kobieta chce tylko wyłudzić od niego pieniądze.

  4. Bieniuk wziął udział wraz z dziećmi w reklamie Play.

Jarosław Bieniuk urodził się 4 czerwca 1979 w Gdańsku. To były reprezentant Polski w piłce nożnej, obecnie przedsiębiorca.

Kariera piłkarska Jarosława Bieniuka

Karierę sportową rozpoczynał w sezonie 1994/95, występując w zespole Ogniwo Sopot. Później przeniósł się do Lechii Gdańsk, następnie grał w zespole Amica Wronki. Podpisał również kontrakt z klubem tureckiej Superligi Antalyaspor Kulübü i Widzew Łódź.

W 2012 roku powrócił do Lechii i został kapitanem drużyny. Jednak po sezonie 2013/2014 zakończył karierę piłkarską ze względów prywatnych. Do Lechii ponownie powrócił 29 października 2014, ale już jako dyrektor sportowy.

Były partner Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk przez wiele lat związany był z aktorką Anną Przybylską, która zmarła na nowotwór trzustki w 2014 roku. Wychowuje samotnie troje dzieci: córkę Oliwię (17 l.) oraz synów Szymona (13 l.) i Jana (8 l.).

W 2019 r. zaczął się spotykać ze znaną projektantką dziecięcych ubrań, Mają Kubit.

Firma Bieniuka

Jest również biznesmenem. Wraz z kolegami stworzył platformę eFan24, która ma pomagać fanom sportu w trakcie dużych imprez organizować czas.