×

Radwańska publikuje zdjęcia z Dubaju. Polacy wściekli, dali upust w komentarzach

Radwańska wypoczywa w Dubaju, czym jakoś nie zaskarbiła sobie życzliwości Polaków. Tymczasem w Polsce codziennie w powodu Covid-19 umiera pół tysiąca osób.

Sportowa „emerytura”

Agnieszka Radwańska 14 listopada 2018 ogłosiła zakończenie kariery tenisowej. Ostatnie lata na korcie były dla niej bardzo trudne. W tamtym czasie jej życie wypełniał ból, którego źródłem była kontuzjowana prawa noga. Kontuzja regularnie się odnawiała, co sprawiło, że po zawodach w Seulu, podczas których wygrała z Bethanie Mattek-Sands 6:4, 7:5, a następnie przegrała w następnym pojedynku z Iriną-Camelią Begu, praktycznie zaprzestała treningów.

Pół roku przed oficjalnym zakończeniem kariery, w lipcu 2017 roku Radwańska poślubiła swojego sparringpartnera, Dawida Celta. Ceremonia, której koszt tabloidy wyliczyły na 200 tysięcy złotych, odbył się w krakowskiej bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa, znanej jako kościół na Skałce. Radwańska w wywiadach zapewniała, że nie chce z prywatnej uroczystości robić widowiska dla mediów, jednak nie wszystko udało się utrzymać w tajemnicy i na ślubie pojawili się fotoreporterzy.

Agnieszka wystąpiła w szpilkach Laboutina i sukni projektu Agnieszki Maciejak, uszytej ze 100 metrów tiulu i organzy, ozdobionej prawie siedmioma tysiącami kryształków Swarovskiego. 27 lipca 2020 roku na świat przyszedł synek pary, Jakub.

Instagram

Radwańska wypoczywa w Dubaju

Ostatnio Agnieszka postanowiła zabrać rodzinę na wakacje do Dubaju. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia z bajkowego urlopu, na których pozuje na tle rozświetlonego nocą miasta lub na plaży. Obecnie temperatura w Dubaju sięga 35 stopni i jest bezchmurnie, więc warunki do plażowania są idealne. Dubaj kusi turystów z Polski brakiem kwarantanny i jedynym, czego oczekuje, jest przedstawienie negatywnego testu na obecność koronawirus, wykonanego krótko przed wylotem.

Niestety, nie wszyscy odnieśli się ze zrozumieniem do pomysłu Radwańskiej na urlop. Komentujący zarzucają jej egoizm i wypominają epatowanie luksusowymi wakacjami podczas gdy rodacy w kraju są umęczeni kolejnym lockdownem, codziennie z powodu Covid-19 umiera około pół tysiąca pacjentów, zaczyna brakować respiratorów, ludzie tracą pracę i biznesy upadają. Jak zauważyła jedna z internautek:

Czysty egoizm. Jak pani nie wstyd. Nawet gdy musiała pani tam wyjechać trochę szacunku dla rodaków w Polsce.

Inni z kolei uznali, że Radwańska ma prawo do wypoczynku, zwłaszcza że ma małe dziecko, któremu też dobrze zrobi pobyt na świeżym powietrzu w słonecznym miejscu. Pojawiły się też opinie, że Agnieszka wprawdzie miała prawo wyjechać, ale z tym epatowaniem zdjęciami to jednak trochę przesadza i po prostu niegrzecznie jest tak grać na nerwach ludziom uwięzionym po domach.

A jakie jest Wasze zdanie?

Radwańska wypoczywa w Dubaju
Instagram

Źródła: podroze.onet.pl

Może Cię zainteresować

zamknij