×

Nieodpowiedzialny tata na urlopie wychowawczym. Jego zdjęcia zalały komentarze

Nieodpowiedzialny tata na urlopie wychowawczym – to słowa, które cisną nam się na myśl, kiedy spojrzymy na poniższe zdjęcia. Zdjęcia, które przyprawiają o szybsze bicie serca ze względu na sytuacje, w jakich znalazło się małe dziecko. Jak przebywający obok tata mógł na to pozwolić?!

Mama w pracy, tata w domu z dzieckiem

Wkrótce po urodzeniu dziecka Tineke Vanobbergen wróciła do pracy. Jej partner Kenny był tym samym zmuszony zawiesić swoją praktykę i zająć się córeczką. Szybko okazało się, że rola ojca na pełen etat nie jest taka prosta. W końcu na jego głowie spoczywała nie tylko opieka, ale także inne obowiązki, z którymi wcześniej nie miał do czynienia: gotowanie, sprzątanie czy pranie.

Nieodpowiedzialny tata na urlopie wychowawczym? Te zdjęcia przyprawiają o zawrót głowy

Tineke domagała się, by jej partner przesyłał jej kolejne wiadomości, w tym zdjęcia, o tym, jak radzą sobie bez jej pomocy. To momentalnie rozbudziło wyobraźnię i kreatywność mężczyzny, który przy użyciu Photoshopa edytował każde wykonane zdjęcie. Początkowo świeżo upieczona mama była zdezorientowana i przerażona, ale szybko zdała sobie sprawę, że to żart.

Cóż, trzeba przyznać przerobione fotografie wyglądają, jakby tata kompletnie nie radził sobie w opiece nad maleństwem.

Lubię robić subtelne żarty, więc takie działanie było dla mnie oczywiste

– mówi „nieodpowiedzialny” tata.

Kenny wkrótce zaczął publikować zdjęcia z dzieckiem w roli głównej na swoim Instagramie „On Adventure With Dad”.

W 2021 roku rodzina powiększyła się o kolejnego członka rodziny, małą Aster. Kreatywny tata zaczął mieć tym samym jeszcze większe pole do popisu. Jak sam przyznał, wspólne tworzenie niezwykłych zdjęć to bardzo radosny proces.

Udajemy się do zabawnych miejsc, aby robić zdjęcia. Wszystko oczywiście odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa. Moje córki nadal nie zdają sobie sprawy, co się dzieje, ale uwielbiają to robić (…) Pomysły pochodzą z przypadkowych momentów w codziennym życiu i czasami najprostsze pomysły działają najlepiej

– mówi Kenny.

Internauci pokochali jego zdjęcia

Genialne, często bardzo realistycznie wyglądające przeróbki skradły serca internautów na całym świecie. Kenny każdego dnia otrzymuje setki wiadomości od osób, które doceniają jego twórcze i humorystyczne podejście do rodzicielstwa.

Niektórzy mówią nawet, że poprawiam im humor, gdy dodaję nowe zdjęcie. To największy komplement, jaki mogę otrzymać: wiedzieć, że potrafię wywołać uśmiech

– dodaje Kenny.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby sytuacje ze zdjęć miały miejsce w rzeczywistym życiu

Źródła: parenting.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować