×

50-letnia turystka zgwałcona w Hiszpanii. Leżała nieprzytomna na ulicy

Wstrząsające doniesienia z „wakacyjnego raju”. 50-letnia turystka zgwałcona w Hiszpanii w jednym z imprezowych kurortów. Dramat kobiety rozgrywał się na oczach kilkudziesięciu osób. Policja zatrzymała już podejrzanego mężczyznę.

Leżała nieprzytomna na ulicy

Kurort „Playa de Palma” na Majorce to miejsce, do którego ściągają turyści z całej Europy i nie tylko. Wszyscy ci, którzy kochają imprezy i dobrą zabawę, w kurorcie z pewnością znajdą coś dla siebie. Do „Playa de Palma” zawitała także 50-letnia Brytyjka. Ale ten wyjazd kobieta będzie wspominać jako traumatyczne przeżycie.

50-letnia turystka zgwałcona w Hiszpanii
Twitter

Jak donosi lokalny portal Diario de Mallorca, potworne sceny rozegrały się z soboty na niedzielę, ok. 3 w nocy. 50-latka prawdopodobnie przesadziła z napojami wyskokowymi. Jak twierdzili świadkowie, 50-latka leżała nieprzytomna na ulicy Miquel Pellisa w Las Maravillas, na oczach wielu przechodzących turystów. Sytuację miał wykorzystać jeden z nich.

50-letnia turystka zgwałcona w Hiszpanii

Według Diario de Mallorca, jeden z mężczyzn miał wykorzystać seksualnie nieprzytomną Brytyjkę. Dramat kobiety rozgrywał się na oczach kilkudziesięciu osób. Tylko kilka z nich zareagowało.

Turyści zatrzymali napastnika i wezwali policję. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, kobieta nadal była nieprzytomna i nie było z nią żadnego kontaktu. Miała też rozerwane ubranie. 50-latkę przewieziono do szpitala.

Po przesłuchaniu świadków policja aresztowała napastnika. Jak się okazało, był nim 40-letni turysta z Niemiec.

50-letnia turystka zgwałcona w Hiszpanii
Twitter

Trwa dochodzenie w tej bulwersującej sprawie. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest obecnie Brytyjka.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować