×

Pasażerka przechytrzyła Ryanaira. Internauci zachwyceni tym pomysłem

Tanie podróżowanie to marzenie wielu z nas. Dlatego tak chętnie wybieramy tanie linie lotnicze, dzięki którym możemy odkrywać świat, nie wydając przy tym za wiele. Mimo to niektórzy wciąż szukają dodatkowych oszczędności. Ta pasażerka przechytrzyła Ryanaira, a swoim trikiem podzieliła się w sieci. Internauci uznali ten pomysł za „genialny”.

Pasażerka przechytrzyła Ryanaira

Pasażer, który wybiera podróżowanie budżetowe, to pasażer kreatywny. W związku z tym, że korzysta z tanich linii lotniczych, szuka wszelkich możliwych sposobów na to, by zabrać na pokład jak najwięcej rzeczy, nie dopłacając przy tym za dodatkowy bagaż. Czy to możliwe?

Podróżni nieustannie kombinują i obmyślają nowe sposoby. Ten, który zademonstrowała Tereza – jedna z użytkowniczek TikToka, wyjątkowo spodobał się internautom.

Uczę mamę, jak „ryanairować”

– czytamy w opisie nagrania, zamieszczonego przez tiktokerkę.

Patent na „ryanairowanie” jest prosty, chociaż tak naprawdę nie wiemy, czy okazał się skuteczny. Podróżująca kobieta wykorzystała bawełnianą torbę. Zapakowała do niej potrzebne rzeczy, po czym zawiesiła torbę na szyi. Następnie ukryła ją, zakładając kurtkę i plecak.

„Lepsze od poduchy”

Z komentarzy możemy wywnioskować, że internautom spodobał się trik przedstawiony przez tiktokerkę.

Genialne

Lepsze od poduchy

Jutro podróżuję z Ryanairem, dziękuję

– piszą zachwyceni użytkownicy TikToka.

O tym, że jest „popyt” na takie treści, świadczy fakt, że nagranie obejrzało już 14 mln użytkowników. Z pewnością wielu z nich będzie chciało osobiście przetestować pomysł podróżniczki.

@teri.mohi Teaching my mom how to *ryanair* #tripwithmom #luggage #baggage #ryanairluggage #traveltok #ryanair ♬ Xenogenesis – TheFatRat

Potrzeba matką wynalazków, istnieje jednak spora szansa, że po takim odzewie internautów trzeba będzie poszukać nowego triku. Ryanair aktywnie działa na TikToku i ma doświadczenie z „bagażowymi spryciarzami”.

Może Cię zainteresować