×

70-latka wpadła w szał w samolocie! 3 mężczyzn wyprowadzało ją siłą z maszyny

Awantura na pokładzie samolotu tanich linii lotniczych. Starsza kobieta uderzyła stewarda, po czym oddała mocz na fotele. Kobieta wpadła w szał po tym, jak odmówiono jej szampana. Wszystko zakończyło się… awaryjnym lądowaniem.

Awantura na pokładzie samolotu

Wydawać by się mogło, że stewardessy i stewardzi mają ciekawą, przyjemną pracę, dzięki której mogą podróżować po całym świecie. Okazuje się jednak, że ta praca może być również ogromnym wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie kolejny rejs. Ten steward zapewne nie przypuszczał, że zostanie napadnięty przez… 70-latkę.

Niecodzienna awantura rozegrała się w samolocie brytyjskich linii lotniczych Jet2. Pasażerowie podróżowali z Manchesteru na grecką wyspę Rodos. Jednakże nie dotarli do celu podróży na czas. Samolot musiał lądować awaryjnie po tym, jak agresywna 70-latka wszczęła awanturę.

Zaczęło się z pozoru niewinnie. 70-latka poprosiła o kieliszek darmowego szampana, spotkała się jednak z odmową, ponieważ pasażerce nie należała się ta usługa. Kobieta kupiła więc gin z tonikiem, ale to jej nie uspokoiło. Miała pretensje do załogi i w żaden sposób nie dało się jej uspokoić. Wybuchła awantura. W pewnym momencie steward odebrał agresywnej pasażerce również gin z tonikiem. To jeszcze bardziej rozsierdziło kobietę.

Pasażerka spoliczkowała stewarda, ale nie był to koniec jej wybryków. Kobieta miała także oddać mocz… na trzy siedzenia.

Awaryjne lądowanie

W związku z incydentem pilot musiał przekierować lot na lotnisko w Monachium. Tam zatrzymano 70-latkę, ale wcale nie było to proste. Pasażerkę z samolotu wyprowadziło… dziewięciu policjantów.

Możemy potwierdzić, że lot LS819 z Manchesteru na Rodos został wczoraj przekierowany na lotnisko w Monachium, aby zakłócająca spokój pasażerka mogła zostać usunięta z pokładu. Chcielibyśmy przeprosić klientów za to nieprzewidziane opóźnienie i związane z tym niedogodności. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych kolegów i klientów jest naszym priorytetem

– poinformowano w oświadczeniu.

Linie Jet2 zapowiedziały już, że będą się domagać, by agresywna pasażerka pokryła wszystkie koszty związane z awaryjnym lądowaniem w Monachium.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować