×

Awantura na studniówce. Uczennica rzuciła się z pięściami na nauczycielkę

Zdarza się, że imprezy z udziałem nastolatków mają nieoczekiwany przebieg. Ale o tym, co wydarzyło się podczas balu maturalnego w pow. ostrowskim, uczniowie nieprędko zapomną. Awantura na studniówce wybuchła z powodu… e-papierosa. Niesfornej uczennicy nie spodobało się zachowanie nauczycielki.

Awantura na studniówce

O sprawie jako pierwszy poinformował portal ostrow24.pl. Kaliska młodzież bawiła się na balu maturalnym, który zorganizowano w jednym z lokali. Około godziny 2 w nocy doszło do pewnego incydentu, który omal nie przerodził się w bójkę. W roli atakującej wystąpiła uczennica. W roli ofiary… nauczycielka.

Zaczęło się z pozoru niewinnie. Jedna z uczennic postanowiła zapalić elektronicznego papierosa, nie miała jednak zamiaru wychodzić z sali. Zachowanie uczennicy nie spodobało się nauczycielce, która poleciła uczennicy wyłączenie urządzenia. Jednakże krnąbrna uczennica nie miała zamiaru wysłuchać tej prośby. Nauczycielka poszła więc o krok dalej i skonfiskowała e-papierosa. Oświadczyła też tegorocznej maturzystce, że odzyska e-papierosa dopiero wtedy, gdy zdecyduje się zakończyć imprezę.

Awantura na studniówce
Pixabay

Rzuciła się na nauczycielkę z pięściami

Incydent dość niespodziewanie przerodził się w karczemną awanturę. Nastolatkę rozwścieczył fakt, że nauczycielka zabrała jej urządzenie. Najwyraźniej dziewczyna nie potrafiła się też pogodzić z tym, że nie będzie mogła użyć e-papierosa do końca imprezy. Po krótkiej wymianie zdań uczennica wpadła w szał i… rzuciła się z pięściami na nauczycielkę. Oskarżyła też kobietę o kradzież.

Dziewczyna wpadła w szał. Zaczęła oskarżać nauczycielkę, że ta dokonała kradzieży. Kobieta wytłumaczyła jej, że urządzenie zostanie zwrócone kiedy nastolatka postanowi zakończyć swój udział w imprezie

– informuje portal Ostrow24.

Sprawy wymknęły się spod kontroli. Na miejsce wezwano policję, ale jeszcze zanim dwa radiowozy zjawiły się przed lokalem, sytuację udało się opanować. W obronie zaatakowanej nauczycielki stanęli inni uczniowie, a interwencja funkcjonariuszy zakończyła się na przeprowadzeniu rozmowy z właścicielem obiektu.

Wydaje nam się, że są jednak lepsze sposoby na to, by uczynić bal maturalny niezapomnianym. Możemy się o tym przekonać np. oglądając nagranie ze studniówki w Olsztynie. Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego zaprezentowali taniec, który zrobił ogromne wrażenie na internautach.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x