×

Nagranie ze studniówki w Olsztynie podbija sieć.Maturzyści zaskoczyli wszystkich

Jak udowodnić, że jest się ambitnym maturzystą? Okazuje się, że można to zrobić nawet na 100 dni przed przystąpieniem do egzaminów. Nagranie ze studniówki w Olsztynie skradło serca internautów. Trzeba przyznać, że uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego wykazali się niezwykłą fantazją i pracowitością.

Nagranie ze studniówki w Olsztynie

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. W ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować, że studniówki przeszły sporą „metamorfozę”. W wielu przypadkach przeniosły się z sali gimnastycznej do restauracji i hoteli. Dodatkowo uczniowie dbają o to, by zapewnić sobie i innym szereg atrakcji.

W większości szkół zabawę tradycyjnie rozpoczyna się od poloneza — polskiego tańca narodowego, który jest dostojny, uroczysty i powolny. Jednakże niektórzy maturzyści coraz częściej decydują się na wprowadzenie pewnych urozmaiceń. Tak też zrobili uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie. Co prawda bal rozpoczął się od poloneza, ale dla części uczniów był to jedynie wstęp do kolejnych popisów tanecznych. Tegoroczni maturzyści postanowili udowodnić, że doskonale radzą sobie również z walcem. W dodatku postawili na oryginalną ścieżkę dźwiękową… kto by przypuszczał, że to piosenka Lady Gagi stanie się idealnym akompaniamentem dla studniówkowego tańca!

Uczniowie postawili na „Hand My Hand”, znany większości z filmu Top Gun: Maverick. Układ taneczny, przygotowany pod okiem Krzysztofa Wasilewskiego, absolwenta I LO, wykonali bezbłędnie. Widać, że maturzyści włożyli sporo pracy w to, by tak perfekcyjnie się przygotować.

Internauci zachwyceni

Wysiłki popłaciły. Taniec ze studniówki w Olsztynie, zamieszczony w serwisie YouTube, podbił serca internautów. Jest profesjonalnie, pomysłowo i po prostu pięknie! Wykonanie robi wrażenie.

Naszym zdaniem uczniowie z I LO w Olsztynie zdecydowanie zasłużyli na ocenę celującą! Zresztą nie inaczej sądzą internauci, którzy skomentowali nagranie.

Przepięknie. Ambitna młodzież, co udowodniła tym tańcem, bo na pewno nie było to dla nich pod wieloma względami łatwe doświadczenie. Szacunek i brawa. Możecie być z siebie dumni a Wasi nauczyciele z Was. Dla nich też ogromne gratulacje.

Jestem pod wielkim wrażeniem. To wyjątkowy i piękny taniec.

Pięknie. Aż się popłakałam. Życzę wam połamania długopisów na maturze.

Fantastycznie. Aż brak słów na ten cudowny występ.

Wow, wow, jesteście wspaniali. Taniec dostarczył mega wzruszenia. Dziękuję!

– czytamy w komentarzach. Pojawiła się również wypowiedź jednej z mam, która obserwowała występ na żywo.

Miałam przyjemność zobaczyć na żywo. Niesamowite przeżycie dla widza, ale dla matki nieprawdopodobne wzruszenie. Wiem ile wysiłku, prób i zaangażowania to od Was młodzieży wymagało. Ale wiem też, ile radości Wam sprawiała każda dopracowana figura

– napisała kobieta.

Choć zachwyty dotyczą tańca, my życzymy Wam, żeby egzamin maturalny poszedł wszystkim śpiewająco!

Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować