×

Odważny taniec panny młodej na oczach gości weselnych. „Chyba imprezy pomyliła”

Pierwszy taniec jest tradycyjnym, nieodłącznym i bardzo ważnym elementem niemal każdego wesela. Jedni przygotowują się do tego momentu długimi miesiącami, inni idą na spontan. Ten przypadek był jednak na swój sposób wyjątkowy. Pewna panna młoda totalnie zaskoczyła swoim tańcem zgromadzonych gości, a przede wszystkim panna młodego, który przyglądał się „kocim ruchom” ukochanej z pozycji widza. I choć ruchy świeżo upieczonej żony przypadły gościom do gustu, co widać po ich reakcji, odważny taniec panny młodej wyraźnie podzielił internautów.

Odważny taniec panny młodej

To był pierwszy taniec, jakiego z pewnością jeszcze nie widzieliście. Pierwszy taniec, który został wyświetlony na TikToku ponad 4,8 miliony razy! Nagranie udostępniła panna młoda o nicku „maribelmorianog”. Jak sama o sobie pisze, na co dzień mieszka w Barcelonie i jest z zawodu tancerką oraz choreografką – patrząc po jej ruchach, jakoś nas to nie dziwi.

@maribelmorianog ?? #pantis #trend #dance #tiktokspain #happy #fyp #foryou ♬ Se Le Ve – Dímelo Flow & Dalex & Sech

Maribelmorianog zdecydowała się na bardzo wyzywający pierwszy taniec dla pana młodego, który wydawał się być kompletnie zaskoczony zaistniałą sytuacją. Oczywiście wszystkiemu przyglądali się również zgromadzeni na sali goście.

Ubrana w białe body i zwiewną, białą sukienkę z odkrytym przodem panna młoda zatańczyła do utwory Beyonce. Po chwili do wijącej się Maribelmorianog dołączyły dwie inne tancerki. Razem dały na weselnym parkiecie kawał odważnego i mocnego pokazu.

@maribelmorianog Quereis ver que paso después del baile de las chicas? ?? #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp #happy@judithendje @saandraflor ♬ sonido original – Maribel

„Chyba imprezy pomyliła”

Na nagraniu widzimy, jak goście biją brawo i z podziwiają ruchy panny młodej. Zdecydowanie mniej przychylne reakcje pojawiły się pod nagraniem tańca, który Marlibelmorianog zamieściła na TikToku. Internauci masowo zaczęli zarzucać jej, że nie wypada tańczyć i ubierać się w tak wyzywający sposób na weselu.

W komentarzach czytamy:

Chyba imprezy pomyliła

Lepiej to tak w nocy po ślubie dla męża samego

Dlatego wesele to nie jest miejsce dla dzieci

Macie podobne zdanie? Panna młoda nie przyjęła się falą krytyki. W końcu to jej wesele i zrobiła to, na co miała ochotę.

Taniec ze świeżo upieczonym mężem

Wkrótce Marlibelmorianog opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym widzimy, że dołączył do niej pan młody. Trzeba przyznać, że on również czuł się na parkiecie jak ryba w wodzie i w niczym nie odstawał od swojej żony.

@maribelmorianog El novio también se animo a bailar a pesar de no ser Bailarin ? ???? #proud #happy #dance #wedding #love #couple #husbandwife #fyp #viral ♬ sonido original – Maribel

Źródła: www.fakt.pl, www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować