Wkłada dziecko do pralki i zamyka drzwiczki. Maluch zanosi się od płaczu

Są na świecie sytuacje, które nigdy nie powinny się wydarzyć, a mimo to, niektórzy ludzie do nich doprowadzają. Jedną z takich osób jest bez wątpienia matka małego dziecka, widocznego na poniższym nagraniu. To, co zrobiła, po prostu nie mieści się w głowie.

Mogło skończyć się tragedią

Bez względu na to, czy był to tylko głupi żart, czy chodziło o coś innego, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Na wstrząsającym nagraniu widzimy, jak kobieta „dla zabawy” wsadza dziecko do pralki, po czym… je zamyka! Chwilę później dziecko zaczyna płakać, kobieta zanosi się śmiechem, a towarzyszący jej mężczyzna, krótko komentuje: „dziecko w pralce 2”. Jego słowa są dowodem na to, że do zdarzenia doszło w Polsce.

Cała sytuacja zostało uwiecznione na nagraniu. Czy takie zachowanie można nazwać „zabawą”?

Szokujące wideo pokazuje, co przeżywają dzieci pijących rodziców. Ciężko opisać to słowami

Wiele osób uważa, że alkohol nie wpływa na ich zachowanie, a kiedy tylko trzeba, robią wszystko, aby nie dać po sobie poznać, że cokolwiek wypili. Mimo kilku głębszych twierdzą, że dalej są w stanie pracować, prowadzić samochód, sprostać domowym obowiązkom czy nawet zająć się dziećmi. Niestety, rzeczywistość w tym przypadku często bywa zupełnie inna.

Nagranie, które pokazuje całą prawdę

Fragile Childhood to organizacja, która działa w imieniu dzieci alkoholików. Chcąc pokazać, jak widziany jest świat oczami maluchów pijanych rodziców, przygotowała bardzo przejmujący, a zarazem wstrząsający film. Nagranie, które ma charakter metaforyczny, ma na celu uzmysłowić, jak bardzo cierpią niektóre dzieci tylko dlatego, że ich rodzice pozwalają sobie wypić. Niestety często nie są oni świadomi, jak bardzo wrażliwe jest na to ich potomstwo. Nie są, bo nikt o tym nie mówi, a już na pewno nie dzieci, które są w tym wszystkim najbardziej pokrzywdzone.

Youtube

Nie narażajmy naszych dzieci na takie przeżycia

Na nagraniu zobaczymy śmierć, człowieka bez twarzy, zombie, a nawet rozkładającego się trupa. Są to sceny, których z pewnością nie chciałoby zobaczyć żadne dziecko. Tak samo jest w przypadku pijanych rodziców. Nie bez powodu mówi się, że dzieci posiadają zdolność do „przyjmowania emocji” mamy i taty. Niestety tych negatywnych również.

Poniższe nagranie powinien zobaczyć każdy rodzic, bez wyjątku. Nawet ten, który po butelkę sięga naprawdę rzadko, albo i wcale. Niech to wideo będzie przestrogą dla nas wszystkich. W końcu chodzi o dobro dzieci.

Źródło: youtube.com, mamadu.pl | Fotografie: youtube.com