×

Qczaj z partnerem na wakacjach. Fani nie mogą powstrzymać się od śmiechu

Popularny trener już kilka miesięcy temu dokonał coming outu, wyznając, że jest osobą homoseksualną. Przyznał również, że jego serce jest już zajęte. Od tej pory jeden z najpopularniejszych górali w kraju, stara się uczyć Polaków dystansu i walczyć o szacunek dla innych, nie tylko osób ze środowiska LGBT. Qczaj z partnerem na wakacjach nagrał filmik, który rozbawił fanów do łez.

„Przy nim mogę być sobą”

Na fali popularności trenerów personalnych pojawił się on – Daniel Józek Kuczaj, góral dość nikczemnego wzrostu, o niezwykle pogodnym usposobieniu. Odbiorcy pokochali go za niesamowity dystans i poczucie humoru na długo przedtem, jak wyznał, że jest homoseksualistą. Podzielił się także swoimi traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa, gdy został wykorzystany przez pedofila.

Qczaj nie chciał jednak zbyt wiele mówić o swoim życiu prywatnym. Rąbka tajemnicy uchylił w rozmowie z VIVĄ!, wyznając, że jest szczęśliwie zakochany.

Jest dla mnie ogromnym wsparciem. I stara się mnie zrozumieć. A moja miłość do niego nabiera siły wraz z doświadczeniami. I co najważniejsze, przy nim mogę być sobą

– mówił Qczaj o swoim ukochanym.

Chociaż przyznał, że jego relacja nie należy do łatwych, to dodał, że bardzo kocha swojego partnera.

Qczaj na wakacjach z partnerem
Twitter

Qczaj uczy i bawi

Mimo bogatego bagażu doświadczeń, trener personalny nie przestaje zarażać swoim optymizmem i uśmiechem. Grono jego fanów na Instagramie stale rośnie. Wszyscy, którzy zajrzą na profil trenera, mogą liczyć na solidną porcję humoru.

Szczególnie cykl krótkich nagrań z serii „Pacz jak idzie”, bawi fanów Qczaja do łez. To sposób trenera personalnego na to, żeby uczyć Polaków dystansu i wytknąć niektóre narodowe cechy. Oczywiście z przymrużeniem oka.

Qczaj z partnerem na wakacjach

Ostatnio trener wybrał się z partnerem na romantyczny wypad do Chorwacji. Tam powstało kolejne nagranie, które bawi do łez. W tle wystąpiła nawet… noga ukochanego Qczaja.

Potrzeba nam uśmiechu, dystansu, zrozumienia i jeszcze więcej uśmiechu nam potrzeba! 🌴😁🌴🌴
Mając ten dystans do samych siebie łatwiej nam ogarnąć, że niektórzy ludzie nie ogarniają nas i na odwrót🌴

– pisze Qczaj.

(…) Wysyłaj uśmiech, więc uśmiechu…
– albo się ktoś tym uśmiechem zarazi albo się ze*** z zawiści… 🌴🤷🏻‍♂️😅🌴🌴

– dodaje.

Oto „Pamiętniki z wakacji” w wersji Qczaja:

View this post on Instagram

☀️Potrzeba nam uśmiechu, dystansu, zrozumienia i jeszcze więcej uśmiechu nam potrzeba! 🌴😁🌴🌴 Mając ten dystans do samych siebie łatwiej nam ogarnąć, że niektórzy ludzie nie ogarniają nas i na odwrót🌴✌🏼☺️ Nie uzależniaj swoich decyzji, swoich osiągnięć i sukcesów od cudzej frustracji! Rób swoje! Wysyłaj uśmiech, więc uśmiechu… – albo się ktoś tym uśmiechem zarazi albo się zesra z zawiści… 🌴🤷🏻‍♂️😅🌴🌴 ale to już nie jest Twoje. Uśmiech przesyłam. Miłość przesyłam i pozdrowienia z wakacji! 🌴Ukochuje!🌴☀️🌴🌴🌴 Daniel Józek Qczaj ❤️ #qczaj #kołczrzyci #ukochojsie #inowytrwaj #fitlarwa #qczajfitness #qczajdiety #lecęzqczajem

A post shared by Qczaj (@qczaj) on

Źródła: Instagram.com, viva.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij