×

Turystka przyłapana na Google Maps. Była pewna, że nikt jej nie widzi

Turystka przyłapana na Google Maps stała się gwiazdą Internetu. Kobieta wypoczywająca na Majorce prawdopodobnie myślała, że nikt nie widzi jej niekonwencjonalnych poczynań na desce, dlatego poszła na całość. Zdjęcie, na którym wszystko widać, szybko obiegło media społecznościowe. Internauci są zachwyceni jej zdolnościami.

Turystka przyłapana na Google Maps. Co ona tam robiła?

Użytkownik serwisu Reddit dokonał zaskakującego odkrycia u wybrzeży hiszpańskiej wyspy Majorka. Na zdjęciu zrobionym przez samochód Google Street View w okolicy plaży Cala Na Clara widać kobietę relaksującą się na desce. Tyle tylko, że w dość niekonwencjonalny sposób.

Miejsce to nie jest zbyt popularne wśród turystów, nie ma tam tłumów. Kobieta, o której mowa, mogła więc przypuszczać, że nikt jej nie obserwuje, dlatego zdecydowała się iść na całość!

Na zrzucie ekranu z Maps Google można zauważyć turystkę wykonującą na wodzie niezwykle trudną akrobację. Kobieta prawdopodobnie chciała poćwiczyć jogę na desce, a kamera uchwyciła ją w momencie, kiedy stanęła na głowie, podpierając się jedynie rękami.

Zdjęcie, na którym widać turystkę w niezwykłej pozie szybko obiegło media społecznościowe. Internauci oszaleli na jej punkcie. Są zachwyceni umiejętnościami gibkiej kobiety.

Czy ta kobieta staje na głowie na desce do wiosłowania u wybrzeży Hiszpanii?!

– napisał z niedowierzaniem jeden z użytkowników Reddita.

Maps Google

Maps Google

Mistrz drugiego planu

Jednak serca internautów skradł ktoś jeszcze. I nie chodzi o inne osoby pływające na deskach, lecz o czarnego psa, którego widać w tle. Co ciekawe, czworonóg również unosi się na wodzie!

Pływający na desce pies, to niecodzienna sytuacja. Tym bardziej ujęcie, jakie zrobiły kamery ekipy Google Street View wzbudza ogromne zainteresowanie.

Chwileczkę, czy to pies na desce surfingowej w oddali?

– zapytał zaskoczony internauta.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Maps Google (miniatura wpisu), Maps Google

Może Cię zainteresować