×

Zaszła w ciążę jako 14-latka. Kolejne dzieci urodziła w wieku 16 i 18 lat

Keeley Leigh ma 21 lat i jest mamą trójki maluchów. Po raz pierwszy zaszła w ciążę jako 14-latka. Już po dwóch latach na świecie pojawiło się kolejne dziecko Keeley. Trzecia pociecha przyszła na świat, gdy kobieta miała 18 lat. Dziś młoda mama twierdzi, że czuje się bardzo szczęśliwa.

Zaszła w ciążę jako 14-latka

21-letni Keeley Ligh, jak wiele jej rówieśniczek, prężnie działa na TikToku. Młoda kobieta otwarcie mówi o tym, że jest dumną mamą trójki pociech. W pierwszą ciążę zaszła, gdy sama była jeszcze dzieckiem. Miała zaledwie 14 lat. Już po dwóch latach Keeley ponownie zaszła w ciążę. Natomiast trzecie dziecko urodziła jako 18-latka.

@keeleyleighxo From 13&15 to 22&24 ❤️ #fyp #younglove #9yearslater ♬ Perfect – Ed Sheeran

Dzieci 21-latki mają dwóch ojców. Z tatą najstarszej z pociech Keeley rozstała się tuż po narodzinach dziecka. Potem związała się z innym mężczyzną, ale i w tym przypadku schemat się powtórzył. Chociaż na świat przyszły dwie kolejne pociechy Keeley, kobieta rozstała się z ich ojcem, a potem… wróciła do swojego byłego partnera.

@keeleyleighxo Girls dont settle ❤️ #fyp #momanddad #youngmom #3kid #controlling #relationahips ♬ original sound – sped up songs

21-latka zmaga się z hejtem

Keeley przyznaje, że jest przede wszystkim mamą. Nie miała okazji, by się przekonać, co tak naprawdę lubi i kim jest lub raczej – kim chciałaby zostać.

Nawet nie wiem, jaki jest mój ulubiony kolor

– zażartowała w jednym z nagrań, zamieszczonym na TikToku.

@keeleyleighxo My personality is being a mum ? #mumsoftiktok #mumlife #3kid #youngmom ♬ IDEK WHAT MY FAVORITE COLOR IS – ⭑ uno ⭑

Młoda kobieta szczerze opowiada o swoim życiu, choć przez to nieustanne mierzy się z hejtem.

Pierwsze rozumiem, ale dwa pozostałe?

Twoi rodzice płacą na ich utrzymanie?

Pewnie żyjesz na zasiłku

Dziecko ma dzieci

– to tylko niektóre z komentarzy, zamieszczanych przez internautów pod nagraniami Keeley. Niektórzy bez ogródek pytają, czy młoda kobieta słyszała o czymś takim jak antykoncepcja.

@keeleyleighxo Aw what a shame ? #fyp #youngmom #3kids #mumlife ♬ big weenie – ❁ཻུ۪۪♡ ͎. 。˚ °

Mimo to 21-latka się nie zraża i wciąż powtarza, że czuje się szczęśliwa i nie przejmuje się kąśliwymi uwagami.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować