×

Przedszkolanka uderzyła 5-latka, po czym rzuciła dzieckiem o podłogę

Agresywna przedszkolanka uderzyła 5-latka, po czym rzuciła dzieckiem o podłogę. Do skandalicznych wydarzeń doszło, gdy obok stała druga z opiekunek. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu, a nagranie trafiło do sieci.

Przedszkolanka uderzyła 5-latka

Wszystko zaczęło się od sprzeczki dwóch kilkuletnich chłopców. Przedmiotem sporu była zabawka. Z pozoru błaha, a przynajmniej dość często występująca między dziećmi sytuacja, spowodowała brutalną, patologiczną wręcz reakcję przedszkolanki.

Agresywnego zachowania dopuściła się 24-letnia przedszkolanka Tiana McElveen, zatrudniona w jednym z przedszkoli w Karolinie Południowej (to południowo-wschodnia część Stanów Zjednoczonych).

Trudno powiedzieć, czy przedszkolanka nie zdawała sobie sprawy z tego, że w przedszkolu założony jest monitoring, czy też w ataku furii, mimo świadomości obecności kamer, nie potrafiła się powstrzymać. Czy to możliwe, by takiego zachowania dopuszczała się już wcześniej?

Gdy chłopcy pokłócili się o zabawkę, kobieta podeszła do jednego z nich i uderzyła go w głowę, a następnie rzuciła dzieckiem o podłogę!

Ukryta kamera na sali nagrała całą sytuację:

24-latkę zwolniono z pracy

Na nagraniu widać, że całemu zajściu przygląda się koleżanka przedszkolanki. Ciężko stwierdzić, czy zachowanie 24-latki ją zaskoczyło. Widać natomiast, że „metody” zastosowane przez przedszkolankę nie uspokoiły chłopca, wręcz przeciwnie.

Agresywna przedszkolanka odpowie za swoje zachowanie.

McElveen została przewieziona do aresztu, skąd następnie została zwolniona po wpłaceniu kaucji w wysokości 1500 dolarów

— poinformowało biuro szeryfa.

24-latce postawiono już zarzut dotyczący niewłaściwego zachowania wobec dziecka.

Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia niedawno doszło także w Polsce. Przedszkolanka rzuciła 3-latkiem, ponieważ nie chciał usiąść przy stoliku. Dyrektorka przedszkola określiła to wówczas jako „stanowcze zachowanie wobec dziecka”.

Jest to jedynie jeden z wielu przykładów, gdy przedszkolankom lub opiekunkom w żłobkach puszczają nerwy. O ilu z nich rodzice nigdy się nie dowiedzą?

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Youtube

Może Cię zainteresować