×

Pierwszy taniec zakłócony przez gromadkę dzieci. Jaka była reakcja rodziców?

Miało być jak w bajce, a skończyło się… jak zwykle. Pierwszy taniec został zakłócony przez gromadkę dzieci. Mali tancerze najwyraźniej poczuli się niczym królowie parkietu. Ku zaskoczeniu oglądających nagranie internautów, żaden z rodziców nie zareagował.

Wesele z dziećmi czy bez?

Dzień wesela to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdej pary. Uroczystość jest więc skrupulatnie zaplanowana, a państwo młodzi bardzo się starają, żeby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Są jednak sytuacje, których nie da się przewidzieć.

W ostatnim czasie na popularności zyskują zaproszenia na ślub bez dzieci. Jeszcze niedawno wesela bez najmłodszych uczestników niemal się nie zdarzały. Z czasem takich zaproszeń zaczęło przybywać. Głównie dlatego, że zmienił się sposób, w jaki nowożeńcy chcą celebrować swoje święto. Często decydują się na imprezę w drogim lokalu, w którym jest stosunkowo niewiele miejsca. Wpływa to oczywiście na liczbę zaproszonych gości. Nie mniej jednak zaproszenie z adnotacją „bez dzieci” może być bardzo źle widziane. Niektórzy goście czują się urażeni do tego stopnia, że rezygnują  z uczestnictwa w imprezie.

Faktem jest, że obecność dzieci na weselu może się wiązać z wieloma trudnymi do przewidzenia sytuacjami. Właśnie tak było w przypadku tej pary…

Pierwszy taniec zakłócony przez gromadkę dzieci

Do niedawna młode pary podczas pierwszego tańca stawiały raczej na improwizację. Dziś narzeczeni coraz częściej przygotowują się do tego wydarzenia. Chodzą na kursy, trenują, planują każdy ruch. Zależy im, żeby wszystko wypadło perfekcyjnie. Nagranie z pierwszego tańca ma stanowić niezwykłą pamiątkę.

Cóż, nagranie, które trafiło na TikToka, z pewnością będzie przywoływać wspomnienia. Czy miłe? Tu zdania są podzielone. Gdy nowożeńcy wyszli na parkiet, by zatańczyć swój pierwszy taniec, przeszkodziła im… gromadka dzieci. Te najwyraźniej nie mogły się doczekać, kiedy uzyskają zielone światło do zabawy. Dzieci kręciły się i beztrosko podskakiwały. W ogóle nie przejmowały się tym, że w chodzą w kadr gościom, usiłującym nagrać pierwszy taniec pary.

@djmaniak69 #Wedding #kidstakecareoftheirparents #NoKids #itsoktosayno ♬ original sound – abboudelyas24

„Wysłałam SMS-a do wszystkich rodziców”

Gdy internauci zobaczyli to nagranie, nie brakowało głosów oburzenia. Zaskoczenie wywołał fakt, że rodzice dzieci nie próbowali interweniować. W wielu komentarzach pojawiła się opinia, że dzieci nie powinny być zapraszane na wesele.

Na miejscu rodzica już bym była zestresowana, że moje dziecko psuje komuś nagranie

Ja dzień przed weselem wysłałam SMS-a do wszystkich rodziców z prośbą o pilnowanie dzieci podczas pierwszego tańca i dzięki temu nikt nam go nie popsuł

Z tego powodu na naszym weselu nie będzie dzieci

Dlatego właśnie nie miałam dzieci u siebie i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć

Dosłownie zatrzymałabym się, poprosiła wszystkich o zabranie dzieci, a potem jeszcze raz włączyła piosenkę

Ludzie powinni zrozumieć, że fakt, że mają dzieci nie oznacza, iż inni chcą je mieć w swoim otoczeniu

Nie mogę rozumieć, dlaczego rodzice nie mają z tym problemu

Wstydziłbym się, gdyby to były moje dzieci. Nie byłoby takiej opcji!

— czytamy w komentarzach.

A jakie jest Twoje podejście do obecności dzieci na weselu?

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować