×

Młodzi szli już w stronę ołtarza, gdy pojawiły się dzieci. Całe przygotowania legły w gruzach

Ślub jak z bajki? Nie tym razem. Dzieci przeszkodziły parze młodej – komplikacje pojawiły się już w drodze do ołtarza. Internauci uważają, że to błąd, iż para zaprosiła dzieci na wesele.

Dzieci przeszkodziły parze młodej

„Tylko dla dorosłych” – zaproszenia na ślub z taką adnotacją zdarzają się coraz częściej. Nie wszystkim się to podoba. Niektórzy goście obrażają się i nie chcą uczestniczyć w imprezie, na którą nie mogą zabrać dzieci. Nie brakuje jednak i tych, którzy cieszą się, że na przyjęcie zaproszono wyłącznie osoby dorosłe.

Ta para postanowiła, że dzieci również znajdą się na liście gości. Czy była to dobra decyzja? Po tym, co się wydarzyło, zdania są podzielone.

Narzeczonym zawsze zależy na tym, by uroczystość przebiegła bez żadnych komplikacji. Panny młode doskonale wiedzą, jak powinien wyglądać ich bajkowy ślub i marzą o tym, by wszystko odbyło się zgodnie ze scenariuszem. Ale nie wszystko można przewidzieć, szczególnie, gdy w imprezie uczestniczą dzieci, które zawsze zachowują się bardzo spontanicznie i naturalnie. Nie inaczej było w tym przypadku – gdy państwo młodzi szli po czerwonym dywanie do ołtarza, grupka dzieci po prostu wskoczyła przed nowożeńców i przebiegła przed nimi, tarasując im na moment drogę.

Dozwolone od lat kilkunastu?

Chociaż nic poważnego się nie stało, zachowanie dzieci skutecznie popsuło wejście parze młodej. Maluchy „skradły show” i na moment odwróciły uwagę od nowożeńców.

Internauci współczują parze młodej i twierdzą, że zaproszenie dzieci na ślub nie było dobrą decyzją. W sieci pojawiło się wiele ostrych komentarzy.

Impreza z taką ilością alkoholu i pijanych ludzi nie jest odpowiednia dla dzieci.

Nie ukrywajmy, że dzieci w kontekście takich wydarzeń to kopalnia odpowiedzialności, które trzeba ponieść za nie, problemów i niezdarności.

A ja nie wyobrażam sobie zapraszać cudzych dzieci, z którymi nie jestem związana emocjonalnie, na moje wesele.

Na wesele dzieci ma być zero – chyba że po 14 mają, to jakoś ujdzie, ale na poprawiny już normalnie.

@alysiacolestyling @tulaay_97 ♬ original sound – Alysia💜Bridal Big Sis

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x