×

Była zażenowana, gdy zobaczyła, co jej mąż ogląda na ich weselu. „Nie wierzyłam”

Nagrania z wesel cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku. Tego typu materiały często mają wyjątkowy, niekiedy humorystyczny charakter. W innych przypadkach obrazują sytuacje, które dzielą zaproszonych gości, w następstwie często również internautów. Wie coś o tym pewna kobieta, której mąż oglądał mecz na weselu. Swoją reakcją podzieliła się w mediach społecznościowych. Jej mina wyraża więcej niż tysiąc słów.

Najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu

Dzień ślubu i wesela to często najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu przyszłych małżonków. Dzień, do którego przygotowania trwają zazwyczaj kilka miesięcy. Nowożeńcy chcą tym samym, aby nie tylko oni, ale również zaproszeni goście czerpali z tego wydarzenia jak najwięcej uśmiechu i radości. Zdarza się natomiast, że data ślubu nie każdemu pasuje. Mimo to takie osoby często potrafią pójść jednak na ustępstwa wobec tak wyjątkowej okoliczności. Tym razem jeden z zaproszonych gości postanowił poszukać jednak kompromisu.

Wesela potrafią być bezlitosne dla zagorzałych fanów sportu, zwłaszcza, kiedy ich ukochany zespół rozgrywa mecz w dniu trwania uroczystości. Przekonała się o tym pewna Australijka. Kobieta pokazała na swoim TikToku nagranie przedstawiające bezgraniczną miłość męża do jego ukochanego klubu. Mężczyzna najwyraźniej nie wyobrażał sobie, że nie zobaczy rozgrywek sportowych. W związku z tym postanowił obejrzeć je na swoim telefonie podczas trwania wesela szwagra. Jakby tego było mało, dwa lata wcześniej zrobił to samo na swoim weselu! Mina autorki nagrania mówi na ten temat wszystko.

@daniandblake #stitch with @daniandblake 2 years later, at my brothers wedding ??‍♀️ #wedding #fail #daniandblake #marriage ♬ original sound – Dani and Blake

oglądał mecz na weselu. Reakcje internautów

Nagranie bardzo szybko zyskało dużą popularność w mediach społecznościowych. I choć zdania internautów były podzielone, wielu komentujących stanęło po stronie mężczyzny, jego pasji i miłości do ukochanego klubu. Co ciekawe, za tak wybrzmiewającymi komentarzami nie stali tylko i wyłącznie mężczyźni. Byli też tacy, którzy ze względu na ważne dla nich wydarzenie sportowe… odwołali wesele!

Mężczyzna ma po prostu swoje priorytety i potrzeby

– napisała internautka.

Złe planowanie. My odwołaliśmy nasze wesele, gdy zobaczyliśmy, że tego dnia grają Pantery

– skomentowała kolejna z osób.

Byłaś kiedyś świadkiem podobnej sytuacji?

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować