×

Panna młoda zaatakowana tortem przez męża. O tym weselu zrobiło się głośno

Panna młoda zaatakowana tortem przez… pana młodego! To wesele z pewnością zapadło w pamięć nie tylko parze młodej, ale i wszystkim gościom. Chyba nikt nie spodziewał się, że świeżo upieczony małżonek posunie się do czegoś takiego. Nagranie, które opublikowano w sieci, wywołało spore kontrowersje.

Panna młoda zaatakowana tortem

Pierwszy wspólny taniec, wspólny toast, degustacja tortu… jest wiele wyjątkowych tradycji, które państwo młodzi chętnie kultywują. Wspólne jedzenie tortu to symbol słodkiego życia we dwoje. Ale chyba jeszcze nikt nie wymyślił, co symbolizuje… okładanie panny młodej tortem. I to przez męża.

Pary młode zazwyczaj bardzo się starają, by wesele było spektakularne i podobało się gościom. W tym przypadku impreza z pewnością pozostanie w pamięci gości na długo. Dzięki krótkiemu nagraniu wesele stało się popularne także wśród internautów.

Kamerzysta uwiecznił, jak świeżo upieczeni małżonkowie przystępują do krojenia tortu weselnego. Jako pierwszy do okazałego ciasta podszedł pan młody. Odkroił kawałek, po czym podszedł do panny młodej. Ta szybko zorientowała się, że małżonkowi nie chodzi chyba o zwykłe jedzenie tortu…

Mężczyzna chwycił kawałek tortu w dłoń i rozmazał go na twarzy panny młodej.

Jeszcze śmieszno czy już straszno?

Być może w innych okolicznościach okładanie się tortem byłoby uznane za zabawne. Doskonale znamy takie sceny z komedii i niejednokrotnie sami posuwamy się do podobnych żartów. Ale czy przyjęcie weselne to na pewno właściwy moment…?

Pannie młodej z pewnością zależało na tym, żeby pięknie wyglądać. Na pewno bardzo się starała, by wykonać staranny makijaż, niewykluczone, że korzystała z pomocy makijażystki, co wiązało się ze sporym wydatkiem. „Żart” pana młodego zniweczył wszelkie wysiłki. A może to był osobliwy test trwałości makijażu?

@jadekennedy_777 It’s official we’re mr and mrs price❤️? he got me back for doing it to him good and propa?? love my arsehole of a husband all the world??❤️ #fyp #fypシ #married #couplecomedy #funny #marriedlife #wedding ♬ original sound – Jade kennedy

Nagranie z wesela, zamieszczone na TikToku, w ciągu 3 dni obejrzano ponad 200 tysięcy razy

Internauci nie szczędzili gorzkich słów pod adresem pana młodego, dlatego szybko wyłączono możliwość komentowania. Miejmy nadzieję, że panna młoda ma ogromne poczucie humoru i jeszcze większą cierpliwość. Na szczęście miłość potrafi wiele wybaczyć.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować