×

Pan młody przyjechał na ślub w trumnie. Wnosili go drużbowie i druhny

Niejedna panna młoda uciekłaby sprzed ołtarza, gdyby ich ukochany zdecydował się na takie „wejście”. Choć ciężko w to uwierzyć, pewien pan młody przyjechał na ślub w trumnie! Media społecznościowe obiegło niezwykłe nagranie, na którym widać, jak druhny i drużbowie wnoszą mężczyznę. Mężczyznę, który stanął na własnych nogach dopiero przed zaimprowizowanym ołtarzem.

Pan młody przyjechał na ślub w trumnie

Dzień ślubu to wyjątkowy dzień w życiu nowożeńców, którzy chcą, aby ten wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wcześniej wymarzyli. Co musiał mieć natomiast w głowie pewien pan młody, który przyjechał na ślub w… trumnie?! Może po prostu chciał dać do zrozumienia, że jego życie właśnie dobiegło końca. Jeśli tak to trzeba przyznać, że zrobił go genialnie.

Bardzo niezwykłe nagranie z wesela zostało opublikowane na TikToku w poniedziałek 7 listopada przez tobz88. W materiale widzimy pana młodego, który przyjeżdża na własną uroczystość karawanem pogrzebowym. On sam natomiast znajduje się w trumnie. Aby jeszcze bardziej podkreślić „powagę sytuacji”, w tyle słychać rockowy utwór zespołu Dorothy pt. „Rest in Peace”, czyli „Spoczywaj w Pokoju”. Kiedy karawan dojeżdża na miejsce, trumnę z bagażnika wyciągają druhny i drużbowie, po czym niosą ją przed zaimprowizowany ołtarz. Tam młody staje już na własnych nogach.

Czy to pogrzeb? Nie, mój przyjaciel zdecydował się w ten sposób stanąć przed ołtarzem

– czytamy w opisie do nagrania.

Powiedz, że jesteś dramatyczny, nie mówiąc, że jesteś dramatyczny

– dodał pod filmem autor nagrania.

Reakcje na nietypowe wejście pana młodego

Już na nagraniu widać, że część gości jest zażenowana pomysłem pana młodego. Jeden z nich kręci głową, jakby nie wierzył, że to, co widzi, dzieje się naprawdę.

Materiał zaledwie w ciągu tygodnia został obejrzany ponad 8,1 mln razy. Wielu internautów, podobnie jak niektórzy zaproszeni goście, nie podziela pomysłu pana młodego. Ten został niejednokrotnie został ostro skrytykowany.

Co do…?

Bezczelność

To brak szacunku dla instytucji małżeństwa

– grzmią internauci.

Oczywiście, pojawiały się też nieliczne komentarze, które obracały całą sytuację w żart.

Byłem martwy, zanim Cię poznałem

– napisała jedna z osób.

Najważniejsze pytanie brzmi jednak, co na to wszystko panna młoda? Niestety, nie potrafimy na nie odpowiedzieć.

Jeśli jesteś kobietą, daj znać, jak w takiej sytuacji zareagowałabyś na miejscu panny młodej. Jesteśmy ciekawi Twojego komentarza?

@tobz88 Tell me you’re dramatic without telling me you’re dramatic. #wedding #walkingdowntheaisle #areyoukiddingme #getthefucouttahere #tildeathdouspart ♬ Rest In Peace – Dorothy

Źródła: www.o2.pl, www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować