×

Awaryjne lądowanie samolotu linii Ryanair w Poznaniu. Na pokładzie zmarł pasażer

Awaryjne lądowanie samolotu Ryanaira we wtorek 3 września o godzinie 21.50. „Żelazny ptak” wyleciał z East Midlands w Anglii i miał dolecieć do Łodzi. Godzinę przed wylądowaniem załoga zmieniła jednak zdanie i postanowiła skrócić lot lądując na lotnisku Ławica w Poznaniu. Powodem był zły stan zdrowia 68-letniego pasażera. Ostatecznie mężczyznę reanimowano. Jego życia nie udało się uratować.

Awaryjne lądowanie samolotu Ryanaira

Lądowano ze względu na pacjenta, który źle się poczuł. Niestety, zmarł. Stwierdzono, że z przyczyn naturalnych – przekazał rzecznik lotniska Ławica, Błażej Patryn

Utrudnienia

Co się stało z pasażerami, którzy mieli dolecieć do Łodzi? Tragiczne wydarzenie, jakim była niespodziewana śmierć mężczyzny, przyczyniła się do powstania utrudnień. W związku z tym zorganizowano autobus, który dowiózł oczekujące w Poznaniu osoby do celu. Ze względu na to, że samolot nie doleciał do Łodzi, utrudnienia pojawiły się również w drugą stronę – dotknęły tych, którzy mieli lecieć do Anglii. Ponad 180 pasażerów musiało poczekać na samolot, który wylądował w Poznaniu, do następnego dnia. Lot odbył się więc dopiero w środę koło południa.

_______________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij