×

Mama sześcioraczków pokazała zdjęcie buziek sióstr. Są przeurocze!

Niedawno pisaliśmy, że w końcu nastał dzień, którego z utęsknieniem wyczekiwali Klaudia i Szymon Marzec. Wszystkie sześcioraczki są już w domu! Przy tej okazji, na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć uroczych maluchów i aż trudno nie rozpływać się nad ich fotografiami. Teraz mama sześcioraczków właśnie pokazała zdjęcie sióstr. Myślicie, że są do siebie podobne?

Sześcioraczki są już w domu

Jako ostatnia do domu wróciła Malwinka. Rodzice czekali na tę chwilę przez 113 trudnych dni. Dziewczynka wyszła ze szpitala dopiero 11 września. Gdy ostatni maluch dołączył do rodzeństwa, na profilu ich mamy pojawiło się zdjęcie sześcioraczków w komplecie. Właśnie na taką fotografię czekali fani. Co prawda mama maluchów twierdzi, że zdjęcie nie jest idealne, ale według nas niczego mu nie brakuje.

Zdjęcie sióstr z sześcioraczków

Teraz w mediach społecznościowe pojawiło się kolejne zachwycające zdjęcie. Tym razem mama Kai, Neli, Filipa, Zosi, Malwiny, Tymona i 3-letniego Oliwiera pokazała zdjęcia samych dziewczynek. Fotografię opatrzyła bardzo zwięzłym, acz wymownym opisem:

Siostry?. Podobne?

Fani rozpływają się nad zdjęciem sióstr z sześcioraczków

Oczywiście fani rodziny nie zawiedli. W komentarzach odpowiedzieli na pytanie mamy i nie zapomnieli i nie przegapili okazji do komplementowania dziewczynek:

Podobne, niepodobne. Wszystkie cudowne, nic tylko kochać. Dużo zdrówka dla siostrzyczek i braciszków ❤️❤️❤️

O matko ile miłości! ? Czy świadomie czy też nie, wzrusza mnie widok jak małe rodzeństwo się do siebie tuli ?

Cudowne ??❤️Spotkało Was olbrzymie szczęście! Życzę dużo siły i zdrówka dla całej rodzinki, a mamusi aby nie zapominała o sobie i starała się nie tylko wyspać ale i znaleźć chwilkę dla siebie w ciągu dnia ❤️❤️❤️

Piękne zdjęcie ❤️❤️ trzymam kciuki i dużo zdrówka!!!!?

Sześcioraczki z Tylmanowej

Nic dziwnego, że pierwsze sześcioraczki w Polsce budzą tak ogromne zainteresowanie. Ciąże mnogie zdarzają się niezwykle rzadko. Dodatkowo są ogromnym wyzwaniem nie tylko dla mamy, ale także dla lekarzy. W przypadku sześcioraczków z Tylmanowej, lekarze zdecydowali o cesarskim cięciu w 29 tygodniu ciąży.

Dzieci urodziły się 20 maja 2019 roku w Szpitalu Uniwersytecki w Krakowie. Początkowo lekarze i rodzice spodziewali się piątki dzieci, ale okazało się, że na świat przyjdzie jeszcze jeden maluch. Niespodzianką była Malwinka, która jako ostatnia opuściła szpital.

Może Cię zainteresować

zamknij