×

Padła kolejna szóstka w LOTTO! To już druga wygrana w ciągu roku w tym samym punkcie

Ktoś właśnie został jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie, bo zyskał ogromną fortunę! Szóstka w LOTTO trafiona w Łomży! Ile dostanie zwycięzca? Jakie liczby zakreślił?

Szóstka w LOTTO trafiona
Wikipedia

Loterie rozpalają wyobraźnię

Wszelkie loterie pieniężne od lat kuszą wielu zapaleńców, którzy chcieliby wygrać olbrzymią sumie pieniędzy i żyć w dostatku do końca życia. Niejednokrotnie słyszy się o wielkich wygranych i ludziach, których życie zmieniło się dzięki wygranej. Najlepszym tego przykładem jest historia Johna Robinsona, który kupił losy przez przypadek i wygrał 528 milionów dolarów(!).

Szóstka w LOTTO trafiona
Wikipedia

Kiedy John otrzymał ogromną sumę pieniędzy wraz z żoną zwierzył się dziennikarzom, że nie ma zamiaru wyprowadzać się z małego domu, a tym bardziej zmieniać swojego życia. Chcieli jedynie spłacić kredyt hipoteczny i kredyt studencki swojej córki. Ostatecznie jednak zdecydowali się na dość bogate życie.

W Polsce o tak wielkich wygranych nie można mówić, jednak sumy i tak są zawrotne!

Szóstka w LOTTO trafiona

Szczęśliwe cyfry padły w kolekturze LOTTO przy ul. Alei Legionów 2B w Łomży. To już drugi raz, gdzie odnotowano „szóstki” powyżej miliona w tym punkcie. Nowy milioner może pochwalić się zawrotną sumą aż 29 007 416,40 zł!

Poinformował o tym Dawid Kamiński z biura prasowego Totalizatora Sportowego:

Narastająca od 31 grudnia 2019 roku kumulacja w Lotto została rozbita 30 stycznia 2020 roku. Jeden z naszych klientów wygrał aż 29 007 416,40 zł i trafił na listę Lottomilionerów. Wylosowana wczoraj „szóstka” to: 4, 14, 28, 40, 45, 49 – i Kolektura LOTTO przy al. Legionów 2B w Łomży to wyjątkowo szczęśliwy punkt dla graczy. Obie odnotowane w Łomży „szóstki” powyżej miliona złotych padły właśnie w tym punkcie. Pierwsza 2 lutego 2019 roku (6 570 451,50 zł), a druga, warta ponad 29 mln zł, właśnie wczoraj. To 8. najwyższa wygrana w historii gry Lotto. Dodajmy także, że to pierwsza tegoroczna główna wygrana w Lotto.

Szóstka w LOTTO trafiona
Wikipedia

Nie jest to jednak najwyższy wynik w historii polskich loterii. Ta padła 16 marca 2017 roku w  miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim. Szczęśliwiec wygrał wówczas 36 726 210,20 zł!

Bierzesz udział w takich loteriach? A wiesz, że są sposoby, jak wygrać w LOTT?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: bialystok.wyborcza.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, dziennikpolski24.pl
Fotografie: Wikipedia (miniatura wpisu), Wikipedia

Może Cię zainteresować

zamknij