×

Partnerka 74-letniego miliardera narzeka na macierzyństwo. Nie tego oczekiwała?

Partnerka 74-letniego miliardera narzeka na macierzyństwo. Kobieta z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Na szczęście ukochany postanowił zadbać o jej wypoczynek i zabrał ją na ekskluzywne wakacje do Dubaju.

50 lat różnicy

Za sprawą kreowanego przez media, cukierkowego obrazu macierzyństwa wielu kobietom wydaje się, że opieka nad maluchem to niekończące się pasmo szczęścia. Niestety rzeczywistość bywa brutalna i zdarza się, że rodzicielstwo rozczarowuje zarówno matki, jak i ojców. Zmęczenie natłokiem obowiązków oraz radykalna zmiana dotychczasowego trybu życia potrafią dać się we znaki młodym rodzicom. Trudy macierzyństwa dotykają każdego, niezależnie od statusu finansowego oraz sytuacji życiowej. Przekonała się o tym także ukochana Józefa Wojciechowskiego, 26-letnia Patrycja Tuchlińska.

Partnerka 74-letniego miliardera w sierpniu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tego momentu zaczęła nieco częściej pojawiać się w mediach społecznościowych i dzielić się z internautami nowinkami ze swojego życia. Od samego początku było widać, że oszalała na punkcie swojego małego synka.

Partnerka 74-letniego miliardera narzeka na macierzyństwo

Niestety nawet najprzyjemniejsze czynności potrafią doprowadzić do zmęczenia. Niedawno dziewczyna miliardera żaliła się swoim obserwatorom na Instagramie, że i ją macierzyństwo bardzo męczy. Wyznała, że opieka nad maluchem „pochłania dużo czasu”. Na szczęście Józef Wojciechowski dba o to, aby jego partnerka się nie przemęczała i dlatego niedawno miała okazję wypocząć wraz z nim na wakacjach w Dubaju. 26-latka spędzała każdą wolną chwilę z ukochanym. Zakochani w pięknym otoczeniu palm napawali się swoim towarzystwem. Patrycja Tuchlińska po powrocie do kraju stwierdziła, że wakacje okazały się strzałem w dziesiątkę.

Macierzyństwo pochłania dużo czasu. Nawet trudno mi się zabrać za napisanie czegoś sensownego. Ten wyjazd zrobił dla nas sporo dobrego. Mogliśmy spędzić o wiele więcej czasu wspólnie, ale też (dzięki pomocy mojej mamy) wychodzić wieczorami na kolacje, jak za dawnych czasów. Tego nam było trzeba.

Józef Wojciechowski to przedsiębiorca i zarazem główny udziałowiec firmy deweloperskiej JW Construction. Od momentu powstania firma wybudowała ponad 25 tys. mieszkań i 350 domów jednorodzinnych w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Gdyni. W latach 2006-2012 Wojciechowski był właścicielem i prezesem III-ligowego dziś klubu Polonia Warszawa. Dwukrotnie kandydował na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. O związku Józefa Wojciechowskiego z Patrycją Tuchlińską zrobiło się głośno w 2018 roku. To właśnie wtedy para zaczęła pokazywać się publicznie.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij