×

Jak wygrać w lotto? Czy istnieje skuteczny sposób na wygraną?

To pytanie zadają sobie wszyscy, który choć raz na jakiś czas rozważają wypróbowanie swoich szans w loteriach. Jak wygrać w Lotto? Czy rzeczywiście istnieją systemy, które mogą zwiększyć wasze szanse w losowaniu? A może wszystko zależy rzeczywiście tylko od odrobiny szczęścia? Śpieszymy z odpowiedziami!

Jak wygrać w lotto

Na początek mamy dla was kilka ogólnych informacji, które mogą rzucić nieco światła na wygraną w Lotto…

jak wygrać w lotto - system
pixabay.com

A zaczniemy od szans, jakie macie, kupując jeden los na loterię. W takim wypadku wynoszą one 1:13 983 816. Jest to liczba kombinacji numerków, które mogą pojawić się w losowaniu Lotto. Zatem jedynym pewnym sposobem – choć równocześnie najbardziej absurdalnym – byłoby wykupienie właśnie takiej liczby kuponów… Nawet w takim przypadku nikt nie miałby gwarancji, że cała wygrana trafi właśnie do niego. W końcu zawsze mogłoby się okazać, że musiałby się nią podzielić z prawdziwym szczęściarzem, który na chybił trafił obstawił swoje numerki.

Zatem – pomijając ten najskuteczniejszy i za razem najbardziej bezsensowny system – jak grać w lotto żeby wygrać?

Jak wygrać w lotto – system

Każdy zapalony gracz w lotka powie, że ma swój sprawdzony, mniej lub bardziej skuteczny system skreślania cyfr i liczb, który ma przynieść mu wygraną. Część postępuje według ściśle określonych, stałych zasad, jednego wzoru. Inni idą na żywioł i za każdym razem wybierają inną kombinację albo pozwalają maszynie obstawić na chybił trafił.

Wygrana w lotto jest oczywiście marzeniem i jednych i drugich. Która grupa będzie miała większe szanse na wygraną?

Dla poszukiwaczy systemów, jak wygrać w totolotka, nie mamy dobrych wiadomości. O ile w losowaniach z ostatnich 10 lat, a nawet więcej, zdarzały się sytuacje, że niektóre numerki były losowane częściej niż inne, matematycy i specjaliści w dziedzinie technicznych kwestii dotyczących loterii są zgodni – nie świadczy to o niczym! Warto dodać w tym miejscu, że powtarzalność w tym wypadku jest dziełem przypadku, a nie np. różnic technicznych pomiędzy piłeczkami…

Jak wygrać w lotto –metoda na te same numery

System ten zakłada skreślanie za każdym razem tych samych numerów. Gracze w takim wypadku nie zmieniają ich kombinacji. Wierzą, że tak najszybciej wygrają w lotto. Oczywiście mogą łączyć ten system z metodą kupowania większej ilość kuponów, jednak zawsze znajdzie się wśród nich jeden. Który poświęcony zostanie tym samym numerkom. Wzór ich skreślania może mieć różne inspiracje. Nierzadko gracze stawiają na ważne dla ich cyfry i liczby, np. tworzące znaczące dla nich daty.

Jak wygrać w lotto – metoda na chybił trafił

Jest to kolejny skrajny przykład na skali podziału systemów gry w totolotka. Zakłada on całkowitą przypadkowość skreślanych numerków. Istny żywioł – zdanie się na typy maszyny…

Jak wygrać w lotto –metoda na zmiany numerków

Jest to mniej radykalna odmiana skreślania za każdym razem jednego zestawu liczb i cyfr. Tym razem zakłada ona wprowadzanie raz na jakiś czas nowej kombinacji. W takich przypadkach gracze mogą bazować nie Tylkowa ważnych dla siebie datach i numerach, ale i np. częstotliwości padania danych wyników we wcześniejszych losowaniach.

jak wygrać w lotto - sprawdzony sposób
pixabay.com

To tylko niektóre z najpopularniejszych sposobów na to, jak wygrać totolotka…

Jak wygrać w lotto – nasz sposób

A jaki jest nasz sposób na to, jak wygrać w Lotto? Po dłuższym namyśle dochodzimy do wniosku, że nie ma on tak na prawdę większego znaczenia. Najważniejsze są i tak próby – podjęte, dają szansę na wygraną. Największe, gdy są nie tylko regularnie powtarzane, ale i nie są pojedyncze…

Nabraliście ochoty na to, żeby spróbować szczęścia w tym tygodniu?

Może Cię zainteresować

zamknij