×

Babcia pokazała pamiętnik Kristiny. Ostatni wpis pochodzi z kilku dni przed jej śmiercią

Pamiętnik 10-letniej Kristiny znalazła jej ukochana babcia. Dziewczynka pisała w nim o swoich największych marzeniach i planach na przyszłość. Chciała zostać piosenkarką. Ostatni wpis pochodzi z kilku dni przed bestialskim morderstwem.

Kristina była bardzo blisko ze swoją babcią

Kristina dzieliła pokój ze swoją 70-letnią babcią Józefą. Dziewczynka była z nią bardzo związana i dzieliła się z nią wszystkim. Mówiła o swoich problemach i marzeniach, nawet pozwalała jej czytać swój pamiętnik.

Do zapisków zamordowanej 10-latki dotarli dziennikarze „Faktu”. Ostatni wpis w pamiętniku pochodzi z kilku dni przed tragedią. Babcia Kristiny przeczytała go w piątek, dzień po tym jak straciła swoją ukochaną wnuczkę.

10-letnia Kristina z Mrowin

Facebook

Pamiętnik 10-letniej Kristiny znalazła pani Józefa

Ostatnia strona z pamiętnika dotyczy marzenia o zostaniu piosenkarką. Nie wiadomo, czy pisała sama do siebie, czy może przepisała wiadomość, którą dostała od kogoś:

Do Kristiny

Cześć ja chciałam ci powiedzieć że nawet jestem z siebie dumna że napisałam tyle piosenek

Pamiętasz swoje mażenie

Tak chciałaś zostać piosenkarką i nie rezygnuj. GO Forward [pisownia oryginalna]

Pani Józefa rozmawiała o pamiętniku z dziennikarzami faktu. Nie kryła wzruszenia i bólu patrząc na ostatnie zapiski wnuczki:

Obiecała mi, że jak się wyprowadzi do nowego domu to będzie do mnie przychodzić i rosół mi gotować. Już nigdy jej nie przytulę! Ja w to wciąż nie mogę uwierzyć!

Zabójstwo Kristiny z Mrowin

Do morderstwa 10-letniej Kristiny przyznał się 22-letni Jakub A. Zaatakował dziewczynkę w piątek 13 czerwca, w czasie powrotu ze szkoły. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i obecnie przebywa w areszcie tymczasowym. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu dożywocie.

Może Cię zainteresować

zamknij