×

Ta kobieta nie jest w stanie słuchać kolęd. Gdy poznasz jej historię zrozumiesz dlaczego

Nie jest w stanie słuchać kolęd. Syn Sharon Louch, Jay Sewell, został zabity przez zazdrosnego bandytę Daniela „Joe” Gorgana w Eltham w Londynie dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia. Matka zmarłego do tej pory nie może otrząsnąć się z tragedii.

Nie jest w stanie słuchać kolęd po tej tragedii

Mama brutalnie zamordowanego opowiedziała o swoich przeżyciach po tym, jak straciła syna w wyniku dźgnięcia nożem. 18-letni Jay Sewell został napadnięty przez uzbrojonych członków gangu, którzy brutalnie zaatakowali go w Eltham, w południowo-wschodnim Londynie dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem w 2018 roku.

Załamana matka, Sharon Louch powiedziała, że nie może słuchać świątecznych piosenek ani nawet zawiesić świątecznych dekoracji, ponieważ przypominają jej o Jayu.

Mówi, że nie może nawet spoglądać na zdjęcia swojego syna.

Morderstwo z zazdrości

Jay został zabity przez stażystę hydraulika, 20-letniego Daniela Grogana. Daniel stał się obsesyjnie zazdrosny, gdy dowiedział się, że widziano jak jego była dziewczyna, Gemma Hodder, spotyka się z Jayem.

Sharon powiedziała, że czuje „wyłącznie nienawiść” do osób odpowiedzialnych za morderstwo syna, które miało miejsce4 lata temu. Gorgan i czwórka jego krewnych została skazana za bezsensowny atak. Mimo to Sharon nadal czuje się przygnębiona.

Jak mówi zrozpaczona kobieta:

Jestem wrakiem człowieka i czuję się fatalnie.

Jay zmarł dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia. Wszędzie, gdzie wtedy spoglądałam, były Święta. Słyszałam piosenki świąteczne i miałam ochotę się zabić. Wysłuchanie tego i oglądanie, jak wszyscy wokół radzą sobie z życiem, kiedy umierasz w środku, jest szalenie trudne.

To wszystko teraz do mnie powraca i dlatego nie chcę świąt Bożego Narodzenia.

Mam dzieci i oczywiście one chcą Bożego Narodzenia, ale nie sądzę, żebym zdołała wystawić choćby jedną dekorację.

Śmierć Jaya zniszczyła jej życie i z tego powodu nie była w stanie wrócić do pracy

Jak wspomina, jej syn był uzależniony od adrenaliny i uwielbiał wysokość. Odkąd skończył 18 lat, jedyne czego chciał to skakać ze spadochronem.

Gdy skończył 16 zechciał mieć motorower, ale martwiłam się, żeby mu się coś nie stało na drodze. A teraz okazuje się, że to nie było najważniejsze. Być może dziś zamiast „nie”, powiedziałabym „tak”

Jay nie widział swojego ojca odkąd skończył 7 lat. Miał troje rodzeństwa: 26-letnią Shane, 15-letnią Chloe i 13-letniego Jake’a. Jay cierpiał na ciężką dysleksję, dlatego w szkole nie było mu łatwo. Mimo to był niezwykle popularny wśród rówieśników. Miał pozytywny wpływ na innych.

Jak powiedziała Sharon:

Wiele osób powiedziało mi coś z czego nie zdawałam sobie sprawy przed śmiercią syna. Miał kilku przyjaciół, którzy zmagali się z pewnymi problemami społecznymi, a on im pomógł. […] Poznałam mnóstwo opowieści o tym, jak bardzo ich wspierał, a ja tego nie wiedziałam. Słuchanie tych historii jest dla mnie bardzo emocjonalnym przeżyciem.

Życie Sharon zostało zniszczone 11 grudnia 2018 roku, kiedy Jay został zamordowany.

Dzień morderstwa

Jay został dźgnięty nożem w klatkę piersiową i nogi około 21.50, kiedy siedział w samochodzie. Został złapany w zasadzkę przygotowaną przez Grogana i członków jego rodziny uzbrojonych w noże, młotki, kije i siekierę.

40 minut później w szpitalu stwierdzono jego zgon. Przyjaciel Jaya również został dźgnięty nożem, ale po pewnym czasie został wypisany ze szpitala. Sharon dowiedziała się, że jej syn został zamordowany z powodu silnego uczucia zazdrości Grogana.

Jak było naprawdę?

Dziś okazuje się, że Jay i Gemma ledwie się znali, a syn Sharon nie był jej chłopakiem. Sharon opowiada o okolicznościach w jakich się poznali.

Jay spotkał ją w pubie w piątek, znał jednego z jej przyjaciół i w ten sposób zostali sobie przedstawieni

Para przypadła sobie do gustu, ale Gemma była zmuszona wyłączyć telefon, ponieważ Grogan nieprzerwanie wysyłał jej wiadomości. Następnego dnia Grogan dowiedział się o Jayu. We wtorek go zamordował.

Mama Jaya ujawniła również, że jej syn zerwał ze swoją dziewczyną około dwa tygodnie przed spotkaniem z Gemmą.

Sharon powiedziała:

Są szanse, że mógł być z nią przez jakiś tydzień, a potem wrócił do swojej poprzedniej dziewczyny.

Grogan został uznany za winnego morderstwa, podczas gdy jego rodzice, Robert i Ann z Sibthorpe Road, zostali skazani za nieumyślne spowodowanie śmierci. 26-letni Charlie Dudley, również z Sibthorpe Road, został uznany za winnego zabójstwa.

Siostra Daniela Grogana, 30-letnia Francesca Grogan i jej chłopak, 31-letni Jamie Bennett, oboje z Sibthorpe Road, zostali uznani za winnych spowodowania bójki. Jego 19-letni kuzyn Liam Hickey z Crown Woods Way, został uznany za winnego spowodowania bójki z zamiarem zabójstwa.

17-latek, którego imienia nie można wymieniać z powodów prawnych, został również uznany za winnego zabójstwa.

Nie jest w stanie słuchać kolęd

Sharon powiedziała, że nigdy nie wybaczy tej rodzinie.

To, co zrobili, było przerażające. Cały czas płakałam w sądzie

Sharon boi się Świąt i powiedziała, że będzie miała problem z wystawieniem choć jednej świątecznej dekoracji. Jest dumna ze swojego zmarłego syna, który został porównany do kleju, który trzymał wszystkich przyjaciół razem. Jego mama ma teraz tylko jedną ambicję życiową – przetrwanie.

W tej chwili nie mogę nawet myśleć o następnej godzinie. Nigdy się nie uleczę. Straciłam ojca, gdy miałam 19 lat, za którym nadal tęsknię. Widziałam, jak mój brat umiera na raka w 2012 roku i byłam blisko niego w tym czasie. Ale utrata Jaya…

– mówiła po śmierci syna.

Źródła: www.mirror.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować