×

Wydała fortunę na Święta! Matka kupiła swoim dzieciom tyle prezentów, że ledwo widać choinkę

Kupiła dzieciom tyle prezentów, że ledwo widać spod nich choinkę. Wszystkie trafią do jej dzieci. Ludzie zgodnie orzekli, że to przesada. Jak sama przyznała, upominki zaczęła kupować już w styczniu. Wydała na nie ogromną kwotę. Wydaje Wam się, że faktycznie przesadziła?

„To są moje pieniądze”

Mama trójki dzieci została okrzyknięta osobą „samolubną” i „obrzydliwą” po opublikowaniu w Internecie zdjęcia góry prezentów, które kupiła swoim dzieciom na Boże Narodzenie. Stos jest tak duży, że zalewa jej choinkę, ale kiedy spotkała się z krytyką za „rozpuszczanie” dzieci, odpowiedziała jedynie:

To moje pieniądze

Tysiące złotych na prezenty

38-letnia Emma Tapping przyznała, że wcześniej wydała 2000 funtów (ok.10000 zł) na prezenty świąteczne dla swoich dzieci i powiedziała, że pomimo tego nie zrezygnuje z podarunków.

Emma nie po raz pierwszy spotkała się z krytyką za kupowanie prezentów, ale postanowiła po raz kolejny podzielić się zdjęciami z tegorocznych świąt. Jedna osoba nazwała to „obrzydliwością”, ale Emma wydawała się tym nie przejmować i stwierdziła, że „nigdy nie zmieni zdania” na temat prezentów.

Nie zawsze są rozpieszczane

Inni stanęli w obronie matki, argumentując, że jej prawem jest wydawać pieniądze na to, co chce. Dwa lata temu Emma pojawiła się w telewizji śniadaniowej, aby bronić swojej tradycji świątecznego szaleństwa. Mówi, że zaczyna kupować prezenty dla swoich dzieci już w styczniu. Powiedziała:

Nie rozpuszczam ich przez cały rok. Jeśli chcą czegoś, muszą wykonywać obowiązki i sami to kupować. Jeśli na przykład zepsują swoje telefony, nie dostaną ode mnie nowego.

Źródła: metro.co.uk, www.facebook.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować