×

Mama jechała z 6-letnią córeczką. Doszło do przerażającego wypadku

Wypadek między Polską Cerekwią a Zakrzowem. Zginęła 6-letnia dziewczynka. Tragiczne wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8 rano na drodze krajowej 45. Co było przyczyną wypadku?

Wypadek między Polską Cerekwią a Zakrzowem

Dziś tuż po godzinie 8 rano na drodze krajowej między Polską Cerekwią a Zakrzowem w woj. opolskim miał miejsce śmiertelny wypadek. Jak podaje Wirtualna Polska:

Kierująca samochodem kobieta uderzyła w drzewo. Na miejscu zginęła jej sześcioletnia córka

Według wstępnych ustaleń policji 35-letnia kobieta, kierująca osobowym volkswagenem polo jechała w kierunku Opola. W pewnej chwili straciła panowanie nad autem. Pojazd wypadł z drogi na zakręcie, następnie bokiem uderzył w drzewo. Wiadomo, że samochód był na śląskich numerach rejestracyjnych.

Przyczyna wypadku

Świadkowie natychmiast interweniowali. To właśnie dwaj mężczyźni powiadomili służby ratunkowe oraz próbowali reanimować dziewczynę. Niestety ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, stwierdzili śmierć dziecka. Do wypadku przyjechali też technicy policyjni i prokurator. Służby próbują w tej chwili ustalić dokładne przyczyny zdarzenia. Ruch przez długi czas odbywał się tam wahadłowo.

Źródła: wiadomosci.wp.pl, kedzierzyn-kozle.policja.gov.pl
Fotografie: Policja Kędzierzyn Koźle (miniatura wpisu), Materiały Policyjne

Może Cię zainteresować