×

Mama Dawida Żukowskiego wydała oświadczenie. Jego treść chwyta za serce

Oświadczenie matki Dawida Żukowskiego. W sobotę stołeczna policja poinformowała, że odnaleziono zwłoki dziecka. Na ciało chłopca natrafiono po 10 dniach poszukiwań. Matka chłopca podziękowała za pośrednictwem TVN wszystkim, którzy próbowali odnaleźć jej syna.

Oświadczenie matki Dawida Żukowskiego

Niestety, mimo nadziei na szczęśliwe zakończenie okazało się, że Dawid Żukowski nie żyje. Mama Dawida wydała oświadczenie za pośrednictwem magazynu reporterów „Uwaga!”. Kopia listu znajduje się także na stronie internetowej programu. W jego treści, matka 5-latka przede wszystkim podziękowała służbom za prowadzenie poszukiwań:

Składam podziękowania Służbom, które z ogromną determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę

Dawida Żukowski
Materiały Policyjne

Oświadczenie matki Dawida pojawiło się po sobotniej konferencji policji

W sobotę policja na konferencji prasowej poinformowała, że przy węźle Pruszków na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim, odnaleziono zwłoki dziecka. Przekazali, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, funkcjonariusze trafili na ciało Dawida Żukowskiego.

poszukiwania dawida żukowksiego
Twitter

Tragiczny finał tajemniczego zaginięcia

Poszukiwania Dawida trwały od 10 lipca. Około 17 został zabrany przez ojca z domu w Grodzisku Mazowieckim. Tego samego dnia, przed godziną 21 ojciec chłopca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg.

Może Cię zainteresować