×

Ciało noworodka w mieszkaniu w lubelskim. „Matka pod opieką lekarzy”

Ciało noworodka w mieszkaniu w Opolu Lubelskim. Makabryczne odkrycie miało miejsce w piątek. Jak zdradza, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka na poniedziałek zaplanowano sekcję. Dodała także, że wszczęto śledztwo, które prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Ciało noworodka w mieszkaniu w Opolu Lubelskim

Do tragicznego odkrycia doszło w piątek, 4 listopada. W jednym z mieszkań w Opolu Lubelskim. Znaleziono tam ciało noworodka. Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim, asp. szt. Edyta Żur w rozmowie z mediami poinformowała, że zgłoszenie o kobiecie, która urodziła martwe dziecko, policjanci otrzymali w późnych godzinach popołudniowych. Funkcjonariuszy zaalarmował jeden z sąsiadów.

Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora

– dodała

W Opolu Lubelskim znaleziono martwego noworodka

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka przekazała, że na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok maluszka. Dodała także, że prokuratura ze względu na zły stan zdrowia, nie zdołała jeszcze przesłuchać kobiety, przy której znaleziono dziecko. Aktualnie znajduje się ona pod opieką lekarzy.

Jak podała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie, śledztwo wszczęto w sprawie nieumyślnego spowodowania śmieci. Prokurator Agnieszka Kępka zaznaczyła, że nie może podać więcej szczegółów ze względu na dobro śledztwa.

Za nieumyślne spowodowanie śmierci grozi do 5 lat więzienia.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, wydarzenia.interia.pl

Może Cię zainteresować