×

Nowa fryzura Mai Rutkowski. Kto był inspiracją do wprowadzenia takich zmian?

Nowa fryzura Mai Rutkowski. Żona słynnego, polskiego detektywa poszła w ślady męża i zdecydowała się na sporą dozę ekstrawagancji. Jej włosy zmieniły się nie do poznania.

Nowa fryzura Mai Rutkowski

Krzysztof Rutkowski od lat słynie z nieszablonowego stylu. 60-letni już detektyw pomimo dojrzałego wieku, chętnie sięga po młodzieżowe ubrania i prowadzi szalone, pełne emocji życie. Dzięki dużej dbałości o swój wygląd, sprawia wrażenie jakby czas się dla niego zatrzymał.

Nic więc dziwnego, że wyglądającym młodo Rutkowskim, zainteresowała się 35-letnia dziś Maja. Choć znają się od 8 lat, Rutkowscy zaledwie od roku są małżeństwem. Wspólnie prowadzą działania detektywistyczne, a wiedza Mai z zakresu psychologii jest bardzo przydatna podczas kontaktów z poszkodowanymi.

Maja Rutkowski to piękna kobieta o perfekcyjnej figurze. Do tej pory jej włosy miały odcień ciemnego blondu i zdecydowanie schodziły na drugi plan w stosunku do nietypowego uczesania jej męża. Teraz postanowiła to zmienić. Przefarbowała swoje włosy na odcień soczystej wiśni i znacząco je obcięła.

Fryzury Rutkowskich

Fryzura Mai już z daleka rzuca się w oczy i przykuwa uwagę. Dzięki intensywnemu kolorowi uroda Mai zostało dodatkowo podkreślona. Pytanie tylko, czy jaskrawy kolor nie będzie utrudnieniem podczas akcji detektywistycznych i czy nie będzie wpływał na zdemaskowanie śledczych?

Sam Krzysztof Rutkowski niejednokrotnie przyznawał, że zdaje sobie sprawę, że jego fryzura jest nieco komiczna i żartował nawet, że krzewy w jego ogrodzie są przycięte w identyczny sposób.

Wygląda na to, że jego żona Maja nie obawia się złośliwych komentarzy i dlatego postawiła na odważną zmianę wizerunku. Krzysztof Rutkowski uchodzi za najbardziej rozpoznawalnego, polskiego detektywa. Rozpoczynał swoją karierę zawodową w Milicji Obywatelskiej. W latach młodości należał do warszawskiego oddziału ZOMO. W 1990 roku otworzył własną agencję detektywistyczną w Austrii. Obecnie jego biuro mieści się w Łodzi.

Regularnie jest angażowany w najważniejsze akcje poszukiwawcze w kraju. Niedawno uczestniczył w zakończonych sukcesem poszukiwaniach ciała Kacperka z Nowogrodźca.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować