×

Makijaż odmłodził ją o 10 lat. Niezwykła metamorfoza 47-latki

Umiejętnie wykonany makijaż może zdziałać cuda. Patricia Lichtenberger doskonale o tym wie, a pędzelkiem do makijażu włada niczym czarodziejską różdżką. Internauci twierdzą, że zaprezentowany na TikToku makijaż odmłodził ją o 10 lat. Mają rację?

„Królowa metamorfozy”

Choć może się wydawać, że wykonanie makijażu nie wymaga większych umiejętności, w praktyce wcale nie jest tak łatwo. Niewłaściwy makijaż, zamiast podkreślić kobiecą urodę, może podkreślić jej mankamenty i optycznie dodać lat. Niejednokrotnie zdarza się, że zły dobór kosmetyków w połączeniu z brakiem umiejętności, daje karykaturalny efekt. Ale kobiety, które opanowały sztukę makijażu do perfekcji, wiedzą, że może on zdziałać cuda!

Amerykanka Patricia Lichtenberger ma 47 lat i robi furorę w sieci. Kobieta opanowała sztukę makijażu do perfekcji. Już ponad 120 tys. internautów śledzi poczynania 47-latki i podziwia to, co tiktokerka potrafi wyczarować dzięki kilku kosmetykom. Patricia udowadnia, że za pomocą pudru, podkładu, korektora i szminki można uzyskać spektakularny efekt. Nie bez powodu internauci okrzyknęli Patricię „królową metamorfozy”.

Makijaż odmłodził ją o 10 lat

Prace Amerykanki można podziwiać na TikToku, gdzie kobieta udziela się jako „gemluvabeauty”. Internauci są zgodni – na jednym z najnowszych nagrań można obejrzeć niezwykłą przemianę. Dzięki makijażowi Patricia odjęła 10 lat!

@gemluvabeauty Can you believe that? ??? #jealousy #catfish #confidentwomen #makeuptransformation #transition #HuluChippendalesDance #makeupartist #mua #gemluvabeauty #duetthis ♬ original sound – mitch

Królowa metamorfozy

Mniej o dziesięć lat

Jak ona to zrobiła? Wow, wystarczy tylko podkład?!

– czytamy w komentarzach.

Patricia przyznaje, że nie wszyscy zachwycają się jej pracą, kobieta regularnie musi mierzyć się z hejtem i wieloma krytycznymi, przykrymi uwagami na temat wyglądu. Mimo to 47-latka nie zamierza się poddawać.

Słowa przestały mnie ranić, a fani TikToku mnie wspierają, ponieważ wiedzą, przez co przeszłam

– podkreśla.

Fotografie: Tiktok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować