×

Aktor z „M jak miłość” przeszedł ogromną przemianę. Schudł aż 20 kilogramów!

Aktor z „M jak miłość” przeszedł imponującą przemianę, która może być inspiracją dla innych osób, zmagających się z nadwagą. Jeszcze niedawno Bartłomiej Nowosielski ważył ponad 160 kilogramów. Teraz jest lżejszy o 20 kg!

Aktor z „M jak miłość” schudł 20 kg!

Chcesz schudnąć, ale brakuje ci motywacji? Przemiana Bartłomieja Nowosielskiego robi wrażenie i inspiruje! Niedawno aktor pojawił się w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie w rozmowie z Katarzyną Cichopek opowiedział o swojej metamorfozie.

Aktor jeszcze niedawno ważył ponad 160 kilogramów. Jak sam przyznał, w tym okresie nie uprawiał żadnego sportu, ale w końcu postanowił zadbać o zdrowie i kondycję.

Pierwszy krokiem było przejście na zdrową dietę. Wówczas Nowosielski pozbył się 7 kilogramów. Następnie aktor poddał się operacji zmniejszania żołądka. Dzięki zabiegowi stracił 20 kilogramów.

Jem określone ilości, porcje się zmniejszyły, ale nie jestem w stanie więcej zjeść. Jak się zdarza, że zjem za dużo, to dostaję informację od żołądka

— wyznał w rozmowie z Katarzyną Cichopek.

Spadłem do 140 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowie. Ja mam dla kogo żyć

— dodał.

Wystarczyła jedna zmiana

Niestety zabieg nie jest „lekiem na całe zło”, a pacjenci często ponownie przybierają na wadze. Nowosielski postanowił jednak, że do tego nie dopuści. Aktor regularnie chodzi na siłownię i intensywnie ćwiczy. Wspiera go ukochana żona Ewelina.

Zmianę widać gołym okiem!

Bartłomiej Nowosielski to aktor znany m.in. z serialu „M jak Miłość”. Wciela się w Tadeusza, sąsiada rodziny Mostowiaków w Grabinie i przyjaciela Uli i Bartka.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x