×

Chciała wyglądać 10 lat młodziej. W zaledwie 10 dni przeszła niebywałą przemianę

Jak bardzo można zmienić swój wygląd w zaledwie 10 dni? Oj bardzo i wcale nie jest to określenie wyssane z palca. 34-letnia Renata chciała wyglądać 10 lat młodziej. Jej sporym kompleksem były zniszczone po ciąży zęby. Na przemianę miała niewiele ponad tydzień. Tak niewiele czasu wystarczyło jednak, aby przeszła niebywałą przemianę. Ciężko uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba.

„10 lat młodsza w 10 dni”

„10 lat młodsza w 10 dni” to program emitowany na Polsat Cafe. Znana menadżerka muzyczna i doradca wizerunkowy Maja Sablewska pomaga kobietom uwierzyć w siebie poprzez zmianę ich wyglądu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Sablewska (@sablewska)

Uczestniczki programu poddawane są indywidualnym metamorfozom wedle ich potrzeb i oczekiwań. Jak sama nazwa wskazuje, mają na to 10 dni. I choć zdaniem widzów nie wszystkie przemiany pokazywane w programie można uznać za udane, jedna z nich zrobiła szczególe wrażenie.

Chciała wyglądać 10 lat młodziej

Bohaterką czwartego odcinka „10 lat młodsza w 10 dni” była 34-letnia Renata, matka czwórki dzieci. Zanim wzięła udział w programie, Renata była postrzegana jako osoba znacznie starsza niż wskazuje na to jej wiek – jedna z osób z dała jej nawet 57 lat! Jak to możliwe? Kobieta cały wolny czas poświęcała bowiem pociechom, przez co zupełnie przestała myśleć o sobie i o siebie zadbać.

Zajmuję się dzieciakami, domem. Wcześniej pracowałam w restauracji, jednak musiałam zrezygnować z pracy, bo córeczka urodziła się autystyczna

– mówiła w programie „10 lat młodsza w 10 dni” 34-latka.

Największym kompleksem Renaty były zniszczone zęby. Jak sama przyznała, „zaczęły jej się psuć w ciąży, jednak nic z tym nie robiła”. To właśnie zęby były pierwszym etapem jej metamorfozy. Po wizycie w gabinecie dentystycznym Emmy Kiworkowej, Renata udała się do znanego doktora Marcina Ambroziaka, który zadbał o jej skórę. Później przyszedł czas na miłą niespodziankę, a mianowicie lekcję śpiewu z Radkiem Liszewskim, liderem zespołu Weekend. Był to wyjątkowy moment w życiu 34-latki, bowiem od lat marzyła ośpiewaniu. Przedostatnim etapem było spotkanie z Mają Sablewską, która zadbała o fryzurę, makijaż i dobranie odpowiedniej do sylwetki stylizacji. Na koniec przyszedł czas na finał metamorfozy.

„Jest to naprawdę powyżej moich oczekiwań”

Kiedy Renata zobaczyła swoje odbicie w lustrze, nie potrafiła ukryć zachwytu.

Wyglądam no jak laleczka (…) To jest naprawdę powyżej moich oczekiwań

– skomentowała swój wygląd 34-latka.

Zachwytu nie potrafili ukryć także internauci, których komentarze zalały media społecznościowe programu. Jedynym elementem, który według nich należałoby zmienić, była sukienka 34-latki.

Twarz i włosy super, ale ta sukienka

Piękne włosy i twarz naprawdę wow

Najważniejsze, że twarz piękna i zęby zrobione. Na pewno sama ubierze się lepiej i będzie ok

To chyba najbrzydsza sukienka jaką widziałam

Twarz ładna, ale suknia jakiś koszmar… Nie podkreśla niczego

Pięknie zmieniona buzia. Doskonała praca stomatologa, brawo. Spektakularna zmiana

– czytamy.

„10 lat młodsza w 10 dni” / Polsat Cafe

„10 lat młodsza w 10 dni” / Polsat Cafe

Ile lat dalibyście jej przed przemianą i ile po?

Źródła: plejada.pl, www.facebook.com, "10 lat młodsza w 10 dni" / Polsat Cafe
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować