×

Maluje kobiety ze zdeformowanymi twarzami. Niesamowite, jak się zmieniają!

Niektórzy powiedzą, że to tylko makijaż, ale właśnie dzięki temu makijażowi skrzywdzone przez los kobiety znów mogą spojrzeć w lustro z uśmiechem. Pochodzący z Gruzji wizażysta Anar Agakishiev maluje kobiety ze zdeformowanymi twarzami. Czy robi to dobrze? Efekty mówią same za siebie.

Maluje kobiety ze zdeformowanymi twarzami

Pochodzący z Gruzji Anar Agakishiev przedstawia się w mediach społecznościowych jako makijażysta gwiazd, stylista włosów i konsultant do spraw urody. Ale Anar nie jest zwyczajnym wizażystą. Internauci nazywają go „mistrzem spektakularnych transformacji”. Czym zasłużył sobie na taki tytuł?

Profesjonalny wizażysta raczej nie ma problemów z zamaskowaniem wszelkich niedoskonałości. W przypadku Agakishieva nie chodzi jedynie o zakrycie przebarwień, trądziku czy zmarszczek. Wizażysta wykonuje makijaże u kobiet ze zdeformowanymi twarzami. Wykonując make-up, leczy też ich dusze, przywraca pewność siebie i sprawia, że choć na chwilę zapominają o przebytych traumach i znów zaczynają się uśmiechać.

W wywiadzie dla dziendobry.tvn.pl Agakishiev powiedział, że bardzo łatwo pracuje się z pięknymi modelkami o idealnych rysach twarzy i nienagannej cerze. Ale praca z kobietami, których wygląd odbiega od powszechnie przyjętego ideału, jest znacznie bardziej satysfakcjonująca.

Postanowiłem spróbować swoich sił ze zdeformowanymi twarzami, z tymi, którzy mają oparzenia na twarzy itp. Tak się złożyło, że dobrze mi to wychodzi. Moja praca daje mi bodziec do działania. Powiedzieć, że sprawia mi przyjemność, to jak nic nie mówić. Po prostu oddycham swoją pracą

– wyznał Anar Agakishiev.

Niesamowite metamorfozy

W rękach Anara pędzel do makijażu jest niczym czarodziejska różdżka. Gdy odmienione kobiety patrzą w lustro, nie brakuje podziękowań, łez i wzruszeń.

Każda metamorfoza zajmuje makijażyście około 2 godzin. Efekty? Trudno to opisać słowami. Zdjęcia i nagrania mówią same za siebie…

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować