×

43-latka schudła niemal 170 kilogramów! Niesamowita metamorfoza

43-latka schudła niemal 170 kilogramów! Przemiana zajęła kobiecie kilka lat, ale na ostateczny efekt warto było poczekać. Gra toczyła się o najwyższą stawkę – zdrowie i życie Teresy. Dziś kobieta przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kilka dni temu przeszła operację, o której marzyła od lat.

10 tys. kalorii dziennie

Teresa Parent ma 43 lata i przeszłość pełną traumatycznych przeżyć. W 2001 r. brat Teresy popełnił samobójstwo. Zrobił to, ponieważ był prześladowany ze względu na swoją orientację seksualną. Dla Teresy śmierć brata była potwornym ciosem. To właśnie wtedy Teresa zaczęła szukać pocieszenia w jedzeniu. Rozpoczęły się jej problemy z kompulsywnym objadaniem.

2003 r. przyniósł kolejny cios. Samobójstwo popełniła matka Teresy. To wydarzenie sprawiło, że Teresa w ogóle przestała dbać o to, jak żyje i co je. W tamtym okresie przyjmowała nawet po 10 tys. kalorii dziennie. Po kilkunastu latach takiego stylu życia, Teresa otrzymała bolesną lekcję od losu. Zrozumiała, że musi wreszcie coś zmienić, zanim będzie za późno. To było w 2016 r. Teresa dokładnie pamięta ten moment, ponieważ przeszła zawał serca, a lekarze walczyli o jej życie. Ostrzegli też, że że jeżeli nie schudnie, nie doczeka swoich 40. urodzin. Teresa chciała żyć. Dlatego podjęła walkę.

43-latka schudła niemal 170 kilogramów

Teresa przeszła operację bariatryczną, a potem konsekwentnie przestrzegała zaleceń lekarzy i pilnowała diety. Dzięki temu kobieta pozbyła się… prawie 170 kilogramów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Teresa (@transformingteresamarie)


O tym, jak niesamowitą przemianę przeszła 43-latka, dowiadujemy się  z nagrania zamieszczonego na TikToku:

@transformingteresamarie #weightloss #weightlosstransformation #weightlosscheck #weightlossprogress #weightlossmotivation #weightlosschallenge #loseweight #diet #wls #bariatricsurgery #fyp #foryou ♬ original sound – Jhay K.

Teresa przyznaje, że nadal nie jest zadowolona ze swojego ciała. Przez to, że mocno schudła w krótkim czasie, zmagała się z problemem obwisłej skóry. Ale i temu można zaradzić z pomocą chirurga. 43-latka jest właśnie kilka dni po operacji (ta miała miejsce 8 grudnia) pozbycia się nadmiaru skóry. Póki co wciąż nie podzieliła się efektami, ale jesteśmy przekonani, że wszystko poszło zgodnie z planem.

@transformingteresamarie #weightloss #weightlosscheck #weightlosstransformation #weightlossprogress #weightlossmotivation #loseweight #looseskin #fat #fatloss #diet #obesity #my600lblife #fyp #foryou ♬ Rocky: Eye of the Tiger – Best Movie Soundtracks

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować