×

Magda Gessler zarobiła zawrotną kwotę w przeciągu 1 sekundy! Jak to możliwe?

Magda Gessler zarobiła zawrotną kwotę. Tym razem prowadząca „Kuchenne rewolucje” postanowiła spróbować swoich sił w handlu. Sprzedaż produktów sygnowanych jej nazwiskiem zakończyła się nieprawdopodobnym sukcesem.

Kariera gastronomiczna

Nie ulega wątpliwości, że prowadzony przez Magdę Gessler program „Kuchenne rewolucje” najbardziej pomaga w promocji jej osoby, a nie restauratorom zmagającym się z rozmaitymi problemami. Gessler słynie ze swoich kontrowersyjnych zachowań i wyrzucania przedsiębiorców z ich własnych lokali gastronomicznych.

Pomimo tego, że jej wygląd i wypowiedzi zdecydowanie odstają od schematów dominujących w mediach, to restauratorka nie może narzekać na brak popularności, a z dnia na dzień, jej fortuna rośnie. 67-letnia Gessler wciąż znajduje nowe pomysły na zarabianie pieniędzy. Tym razem gwiazda TVN wzbogaciła się o dodatkowe 72 000 złotych w przeciągu zaledwie jednej sekundy. Skuteczność sprzedażowa Magdy Gessler nie pozostawia złudzeń, że celebrytka doskonale odnajduje się w świecie biznesu. Sposób, w jaki zarobiła kilkadziesiąt tysięcy może wzbudzić zazdrość niejednego przedsiębiorcy.

Magda Gessler zarobiła zawrotną kwotę

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” ma już za sobą wiele biznesów. Gessler miała okazję sprawdzić się nie tylko w roli właścicielki restauracji oraz gospodyni programu kulinarnego. Przed rokiem celebrytka została także youtuberką po tym, jak we współpracy z Kubą Wojewódzkim założyła kanał na YouTube, w którym dzieliła się swoimi przepisami kulinarnymi.

Teraz Magda Gessler znalazła nowe źródło zarobku. Są nim patelnie sygnowane nazwiskiem restauratorki. Z okazji black week, produkty były dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zestaw składający się z trzech sztuk o różnych rozmiarach można było zakupić za około 80 zł. W ciągu sekundy z internetowej aukcji zniknął cały asortyment, liczący 900 zestawów. Tym samym, Magda Gessler zarobiła 72 000 zł!

Według nieoficjalnych źródeł w 2018 roku tylko za show „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler zarobiła w ciągu roku 700 tysięcy złotych. Z kolei za uczestnictwo w programie „MasterChef” celebrytka miała otrzymać w ciągu roku aż 600 000 złotych. Oprócz tego, Gessler może liczyć na wpływy z promocji produktów, wykorzystywanych w obu programach.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij