×

Magda Gessler wyrzucona z restauracji. Sama robiła tak w przeszłości innym

Magda Gessler wyrzucona z restauracji. Najsłynniejsza, polska restauratorka, która niegdyś sama wyrzucała ludzi z ich własnych restauracji, w końcu trafiła na godnego przeciwnika. Między kobietami tak iskrzyło, że „Kuchenne rewolucje” nie zostały przeprowadzone zgodnie z planem, za to wywiązała się niezła afera. O co poszło?

Magda Gessler wyrzucona z restauracji

Gospodyni „Kuchennych rewolucji” już od dziesięciu lat przemierza Polskę w nadziei na przemianę kulinarnego oblicza kraju. Nie każda z jej interwencji kończy się sukcesem, ale każda obfituje w skrajne emocje. Magda Gessler niejednokrotnie pozwalała sobie na wulgarne wyzwiska pod adresem pracowników restauracji, a niekiedy zdarzało się jej nawet wyprosić kogoś z lokalu.

Można powiedzieć, że w końcu natrafiła kosa na kamień. Tym razem to właśnie ją wyrzucono z restauracji! Magda Gessler z pewnością nigdy nie zapomni odcinka, w którym podczas metamorfozy restauracji „Le Papillon Noir” w Katowicach, spotkały ją nieprzyjemności ze strony właścicielki. Kobieta była na tyle oburzona zachowaniem prowadzącej program, że skomentowała to w ostrych słowach, a następnie wyrzuciła Magdę Gessler ze swojego lokalu. Wielu fanów uważa, że wspomniany odcinek był najlepszy w całej historii „Kuchennych rewolucji”.

„Kuchenne rewolucje” wciąż na topie

Justyna Wysk z „Le Papillon Noir” wyrzuciła Magdę Gessler z lokalu po tym, jak ta zarzuciła jej, że potrawy nie mają nic wspólnego z kuchnią francuską. Co więcej, restauratorce nie podobało się, że właścicielka nie umyła brudnych naczyń, tylko… kupiła nowe garnki.

Wysk stwierdziła wówczas, że udział w „Kuchennych rewolucjach” miał na celu zapewnienie lokalowi promocji, a nie wywoływanie sensacji. Chciała tylko darmową reklamę… Ostatecznie jednak nazwała Gessler „su*ką” i wyprosiła z budynku, mówiąc: „zamknij drzwi z drugiej strony”.

We wspomnianym odcinku metamorfoza nie doszła do skutku. Jakiś czas później na Facebooku właścicielka knajpy zarzuciła produkcji, że dopuszcza się niebywałych manipulacji.

Pomimo upływu lat, widzowie wciąż uwielbiają program „Kuchenne rewolucje”. Kłótnie pomiędzy Magdą Gessler a właścicielami i obsługą restauracji są już nieodłączną częścią show. Magda Gessler nie planuje jednak rozstawać się z programem. Dla kariery nawet cierpi rozłąkę z ukochanym, który mieszka za granicą i za którym Gessler bardzo tęskni.

Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij