×

Magda Gessler tęskni za ukochanym. Rozdzieliła ich epidemia koronawirusa

Magda Gessler tęskni za ukochanym. Na jej instagramowym profilu pojawił się poruszający post, w którym wyznała, że epidemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na jej związek. Nie widziała się z „mężem” już od bardzo dawna.

Magda Gessler tęskni za ukochanym

Minione miesiące były wyjątkowo trudne dla osób żyjących na walizkach. Epidemia koronawirusa sprawiła, że ruch lotniczy w wielu miejscach na świecie niemal całkowicie zamarł. Osobiście miała okazję doświadczyć tego najsłynniejsza, polska restauratorka.

Magda Gessler, która żyje ze swoim „mężem” (tak go często nazywa, chociaż nie wzięli ślubu) w związku na odległość. Nie widziała go już od pięciu miesięcy. Wybranek jej serca mieszka w Kanadzie, gdzie znajduje się ich wspólny dom. Zorganizowanie tak dalekiej podróży w dobie epidemii jest bardzo skomplikowane. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” opowiedziała o tym swoim fanom, obserwującym ją na Instagramie. W jej wpisie możemy przeczytać, że restauratorka nie radzi sobie z tęsknotą i marzy o tym, aby nareszcie spotkać się ze swoim mężem.

Tęsknie. Już tak długo osobno. Walczę o spotkanie. Lot do Kanady. To tak trudne obecnie. Granice zamknięte. Walduś mnie potrzebuje. A ja jego.

Pojawia się pytanie, dlaczego para nie zdecyduje się zamieszkać razem w Polsce bądź w Kanadzie. W jednym z wywiadów Magda Gessler miała powiedzieć, że chciałaby, aby Waldemar mieszkał w Polsce, jednak uważa, że jest to niemożliwe ze względu na jego pracę.

Kariera jest ważniejsza?

Magda Gessler twierdzi, że powrót Waldemara do Polski jest póki co niemożliwy ze względu na jego zobowiązania zawodowe.

Oczywiście, że marzę, żeby Waldek przyleciał do Polski i osiadł tutaj na stałe. Każde z nas jest w intensywnym momencie swojego życia. Waldek ma dużo pacjentów, ja mam bardzo dużo pracy.

Z pewnością, przy odrobinie dobrej woli, wybranek Magdy Gessler byłby w stanie znaleźć zatrudnienie także w Polsce. Być może, jednak jego decyzję warunkują względy finansowe i bez porównania wyższe dochody, na jakie może liczyć w Kanadzie. Niedługo po dodaniu przez restauratorkę nostalgicznego postu, na jej Facebooku ukazała się kolejna publikacja. Wyraźnie widać, że Magda Gessler opublikowała ją w pośpiechu i pod wpływem emocji, ponieważ pisownia wielu słów była przekręcona. We wpisie gwiazda „Kuchennych Rewolucji” napisała, że pojawiła się nowa nadzieja na rychłe spotkanie z mężem.

ii//// i ta informacja wprowadziła we mnie nadzieje na spotkanie z moja miłością Waldemarem .. nie widzimy sie juz 5 mięs ..a nasz związek trwa 17 lat .. Waldek jest w momencie trudnym kiedy mnie b potrzebuje .. a ja jego pragnę wesprzeć go moim uczuciem… Czemu media … dają tak nie precyzyjne info !!!! Do Kanady nie możemy lecieć jeśli nie mamy rezydencji lub obywatelstwa kanadyjskiego !!! Dzis do zrozumiałam a moje serce już wesołe///// znów płacze ., ? ???

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od 30 lat. Ich znajomość rozpoczęła się od krótkiego romansu, który skończył się, gdy mężczyzna wyjechał do Kanady, a Magda na studia do Madrytu. Po raz kolejny spotkali się dopiero 13 lat później. Połączyło ich niezwykłe uczucie i od tego momentu są parą.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij