×

Kuba Wojewódzki ma dziecko z gwiazdą TVN! Sama poinformowała o tym swoich fanów

Do tej pory prezenter spotykał się głównie z o wiele młodszymi kobietami, które zmieniał jak rękawiczki. 56-letni kawaler już od jakiegoś czasu wspominał w wywiadach o potrzebie stabilizacji i znalezienia partnerki na stałe. Czy jego marzenie zostało zrealizowane?

Kuba Wojewódzki ma dziecko
Twitter

Przemiana Wojewódzkiego

Celebryta budzi ogromne emocje i od lat utrzymuje się na szczycie popularności. Cokolwiek robi, towarzyszy mu tłum fotoreporterów. Podobnie było tym razem. Czyżby Wojewódzkiego zmęczyło nieustanne romansowanie? Okazuje się, że Wojewódzki został ojcem! Powiadomiła o tym fanów jego towarzyszka – Magda Gessler.

Tak zaczęła się nasza przygoda …, i tu ..,i jutro zobaczycie nasze dziecko…, ale się drze !!!

Jurorka MasterChefa opatrzyła tym podpisem wspólne zdjęcie z Kubą Wojewódzkim. To ona będzie „matką” najnowszej produkcji, która jest ich wspólnym osiągnięciem. 

Mowa o kolejnym projekcie zawodowym gwiazdora TVN-u. Wspólnie z Magdą Gessler będą pracowali nad kanałem na YouTube. Specjalistka od gotowania poprowadzi kulinarnego bloga, w którym będzie się dzielić swoimi autorskimi przepisami.

Świąteczne przepisy

Kanał już ruszył. Możemy na nim znaleźć wiele podpowiedzi na dania świąteczne! Nie zabrakło przepisów na barszcz czerwony, uszka z grzybami czy śledzia w oleju. Zapowiada się pysznie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij