×

Rutkowski o zaginięciu 5-letniego Dawidka. Przewiduje czarny scenariusz

Sprawę zaginięcia 5-letniego Dawidka śledzi cała Polska, a 8 dzień poszukiwań nie przyniósł żadnych odpowiedzi. Nikogo nie powinno więc dziwić, że Krzysztof Rutkowski wypowiedział się właśnie o Dawidzie Żukowskim. Detektyw jest niestety przekonany, że ojciec zabił 5-latka z zemsty na matce chłopca.

Kolejna doba poszukiwań Dawida Żukowskiego nie przyniosła nowych odpowiedzi

Poszukiwania Dawida Żukowskiego trwają nieprzerwanie od nocy z 10 na 11 lipca. Ojciec chłopca zabrał go z domu w Grodzisku Mazowieckim po 17, a po 18 wysłał do matki Dawida dramatycznego SMS-a. Od tamtej pory nie było z nim żadnego kontaktu. Wiadomo, że około 21 Paweł Ż. popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg, jednak nikt nie ma pojęcia, co stało się z jego 5-letnim synem.

Śledczy mają przynajmniej kilka hipotez dotyczących tego, co stało się z chłopcem. Nadal mają nadzieję, że Dawid odnajdzie się cały i zdrowy, jednak z każdym dniem rośnie prawdopodobieństwo, że chłopiec nie żyje.

zaginiony Dawid Żukowski
Materiały Policyjne

Krzysztof Rutkowski o Dawidzie Żukowskim

Swoje trzy grosze do debaty o zaginięciu Dawida Żukowskiego postanowił dorzucić Krzysztof Rutkowski. Najsłynniejszy polski detektyw niestety przewiduje czarny scenariusz. Według Rutkowskiego najbardziej prawdopodobna jest teoria, że ojciec zabił Dawida, zwłoki dziecka ukrył w wodzie:

Takie działanie wymagałoby dużo mniej czasu niż zakopanie ciała w ziemi. Tym bardziej, że samochód został bardzo szczegółowo przebadany przez techników. Nie znaleziono tam ziemi, która mogłaby spaść ze szpadla

krzysztof rutkowski na konferencji praswoej
YouTube

Krzysztof Rutkowski o Dawidzie Żukowskim – czym kierował się Paweł Ż.?

Według Rutkowskiego, ojciec Dawida Żukowskiego mógł zadziałać impulsywnie pod wpływem emocji. Bardzo możliwe, że po rozmowie z żoną kierowała nim chęć zemsty:

Żeby odebrać jej to, co jest dla niej najcenniejsze. Wyrwać jej serce żywcem

Podobnego zdania są biegli zajmujący się profilowaniem sprawców. Właśnie zemstę wskazują, jako główny motyw ojca Dawida Żukowskiego.

Mamy nadzieję, ze czarny scenariusz przewidywany przez Krzysztofa Rutkowskiego się nie sprawdzi…

Może Cię zainteresować

zamknij