×

12-latek poszukiwany przez policję. Wyszedł z domu po kłótni i kontakt się urwał

12-latek poszukiwany przez policję z komisariatu przy ul. Platynowej. Olivier Suski z Gdańska wyszedł z domu 6 grudnia 2022 roku około godz. 18 po kłótni z najbliższymi i do tej pory nie wrócił. Z chłopcem nie ma żadnego kontaktu. Służby opublikowały wizerunek nastolatka i apelują o kontakt osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziecka.

12-latek poszukiwany przez policję

Historie takie jak ta zawsze przyprawiają o szybsze bicie serca, strach i niepokój. 6 grudnia 2022 roku około godz. 18.00 12-letni Olivier Suski pokłócił się z najbliższymi, po czym wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm w Gdańsku. Niestety, mimo upływu kolejnych godzin do miejsca zamieszkania wciąż nie wrócił. Przez ten czas nie skontaktował się również z rodziną.

Przed północą rodzina zgłosiła zaginięcie nastoletniego gdańszczanina na policję. Służby opublikowały wizerunek i rysopis chłopca i proszą o kontakt każdego, kto miał z nim jakąkolwiek styczność.

Polska Policja - YouTube

Rysopis zaginionego 12-latka

Zaginiony 12-letni Olivier Suski z Gdańska ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma blond wygolone po bokach włosy, góra włosów jest wyraźnie dłuższa i zaczesana na prawą stronę, oczy niebieskie, pełne proste uzębienie ze szparami pomiędzy zębami. W chwili zaginięcia Olivier miał na sobie czarną, pikowaną kurtkę z kapturem, bluzę również z kapturem (prawdopodobnie z symbolem biało-niebieskiego orła), dresowe spodnie i sznurowane, sportowo-zimowe buty za kostkę koloru granatowego.

Każdy, kto rozpoznaje 12-latka ze zdjęcia i ma informacje na temat jego miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z policją z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej pod numerem tel. 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, gdansk.policja.gov.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), gdansk.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować