×

Ojciec Dawidka kontaktował się z jego matką przed śmiercią. Napisał dramatycznego SMS-a

Poszukiwania 5-latka nadal trwają. Ujawniono właśnie treść SMS-a od ojca poszukiwanego Dawida Żukowskiego. 32-latek wysłał wiadomość o niepokojącej treści do matki chłopca 2 godziny przed swoim samobójstwem. Wcześniej kłócił się z kobietą przez telefon.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego trwają drugą dobę

5-letni Dawid Żukowski zaginął wieczorem w środę 10 lipca. Matka chłopca zgłosiła zaginięcie około północy. Poszukiwania trwają już drugą dobę, niestety na razie nie przyniosły żadnego rezultatu.

zaginiony Dawid Żukowski

Materiały Policyjne

Ojciec zabrał chłopca z domu dziadków w Grodzisku Mazowieckim po 17:00 w środę. Miał odwieźć go do mamy w Warszawie. Odjechał w nieznanym kierunku i nie wiadomo, co od tamtej pory działo się z chłopcem. Około 21 okazało się, że Paweł Ż. targnął się na swoje życie i zginął pod kołami pociągu. Na miejscu tragedii nie było 5-letniego Dawida.

Dramatyczny SMS od ojca Dawida Żukowskiego

Okazuje się, że matka Dawida miała kontakt z Pawłem Ż. jeszcze po 18:00. Najpierw odbyła z nim burzliwą rozmowę przez telefon. Natomiast około godziny 18:50 dostała od ojca chłopca dramatyczną wiadomość, do której treści dotarła redakcja „Wirtualnej Polski”

Już nigdy nie zobaczysz syna

Według policji 32-latek poruszał się z synem po trasie między Grodziskiem Mazowieckim a Okęciem w Warszawie. Policjanci apelują by wszyscy kierowcy, którzy w środę wieczorem byli na tej trasie i są wyposażeni w kamerki internetowe, przekazali nagrania funkcjonariuszom. Chodzi o szarą skodę fabię o numerach rejestracyjnych WGM 01K9.

SMS od ojca Dawida Żukowskiego nie pomoże w poszukiwaniach

Wszystko wskazuje na to, że ojciec i matka Dawida byli skonfliktowani. Para już od miesiąca miała nie mieszkać razem. Według nieoficjalnych doniesień, 32-latek miał mieć kłopot z hazardem i problemy finansowe. Dodatkowo miał stosować przemoc wobec matki chłopca. Policjanci przyglądają się całej sprawie, jednak najważniejszą kwestią są poszukiwania Dawida Żukowskiego. Ich działaniami interesuje się także rosyjska ambasada. Okazuje się, że chłopiec ma także rosyjskie obywatelstwo, ponieważ jego matka jest Rosjanką:

Wydział konsularny ambasady monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie z polską policją, która prowadzi poszukiwania

Zaginięcie Dawida Żukowskiego postawiło na równe nogi wszystkie możliwe służby. Chłopca poszukuje nie tylko policja, ale także ochotnicza i zawodowa straż pożarna, żołnierze obrony terytorialnej i okoliczni mieszkańcy. W poszukiwaniach policja wykorzystuje psy tropiące, drony i helikopter z kamerą termowizyjną.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje, są proszeni o kontakt pod numerem tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13) lub numerem alarmowym 112

Polecane

Może Cię zainteresować