×

Justyna Żyła w ogniu krytyki. Zrobiła sobie zdjęcie, które wywołało falę hejtu

Justyna Żyła w ogniu krytyki. Medialna telenowela z udziałem byłej żony Piotra Żyły wciąż trwa. Kobieta nadal nie może się pogodzić z faktem, że mąż ją zostawił i robi co w jej mocy, aby wywołać u niego zazdrość. Jej rozpaczliwe działania stały się obiektem kpin internautów.

Justyna Żyła w ogniu krytyki

Po rzekomym wybiciu szyby w samochodzie byłego męża i publikacji odważnych zdjęć w skąpym bikini, Justyna Żyła poszła o krok dalej w walce o utrzymanie się na szczycie najgorętszych newsów.

Tym razem była żona skoczka opublikowała na swoim instagramowym koncie zdjęcie, przedstawiające ją w towarzystwie Miss Polski Magdaleny Kasiborskiej oraz jej chłopaka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jedyną osobą, która się uśmiecha jest sama Justyna. Zdjęcie sprawia wrażenie wykonanego na siłę, co od razu zauważyli czujni obserwatorzy konta Justyny.

W komentarzach pisali:

Chyba nie są zadowoleni z fotki z Tobą.

Uwagę fanów Justyny przykuł fakt, że Miss Polski oraz jej chłopak siedzą przykryci kocem, podczas gdy Justyna Żyła przysiada się do nich na skraju sofy. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że to z jej inicjatywy zostało wykonane zdjęcie. Publikacja fotografii okazała się bardzo pomocna w rozszyfrowaniu zagadki dotyczącej tego, kim jest tajemniczy kochanek Justyny Żyły.

Justyna Żyła znów szokuje 2
Instagram

Czy Justyna się opamięta?

Nieco ponad tydzień temu Justyna Żyła zaczęła publikować zdjęcia sugerujące, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Fotografie były wyraźną odpowiedzią na łudząco podobne zdjęcia Piotra Żyły i jego dziewczyny Marceliny Ziętek.

Internauci natychmiast zaczęli snuć przypuszczenia na temat tożsamości kochanka Justyny. Od początku większość przypuszczała, że mężczyzna ze zdjęć może być jedynie znajomym bądź przyjacielem Justyny, którego ta poprosiła o wspólne zdjęcie w celu wywołania zazdrości u byłego męża.

Okazało się, że domniemania internautów były nad wyraz trafne. Modelem ze zdjęć jest nikt inny, jak Filip Kosela, czyli chłopak Magdaleny Kasiborskiej. Fani Miss Polski 2019 poczuli się urażeni tym, że Justyna Żyła publikuje w sieci zdjęcia sugerujące, że łączy ją bliska relacja z partnerem Magdaleny.

Filip i Magda są para a Pani wstawia z nim zdjęcie opisując „Jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie” o co tu chodzi?

W komentarzach nie zabrakło ostrych słów krytyki. Fani pisali, że Żyła po raz kolejny szuka sposobu na zainteresowanie mediów swoją osobą.

Powinni Ci odciąć internet… jesteś tak słaba… że ewidentne chcesz zwrócić na siebie uwagę i wszystkich pudelkow.. kozaczków itp …!! Współczuje takiego życia. To się nazywa .. mieć parcie na szkło byleby tylko pisali.

Justyna Żyła znów szokuje
Instagram

Nic ich nie łączy

Do sprawy odniósł się także sam zainteresowany. Filip Kosela zdementował wszelkie plotki na temat potencjalnego związku z Justyną.

W związku z zaistniałą sytuacją informuję, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi z Justyną Żyłą. Natomiast moje serce należy wciąż do jednej kobiety, Magdy.

Czy to zbieg okoliczności, że Justyna Żyła tak blisko „przyjaźni się” z Miss Polski i jej chłopakiem? Przypomnijmy, że nowa partnerka Piotra Żyły, Marcelina Ziętek posiada tytuł Miss Południa Nastolatek.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować