×

Justyna Żyła w skąpym stroju opalała się na trawie. Dzieci nie mogły tego znieść

Justyna Żyła w skąpym stroju opalała się na trawniku. Jej dzieci prawdopodobnie nie do końca są zadowolone z tego, co robi ich mama i dlatego postanowiły zareagować. Czyżby miały dość dzielenia się prywatnością?

Justyna Żyła w skąpym stroju

Do tej pory większość postów publikowanych na Instagramie przez Justynę Żyłę dotyczyła jej trudnej relacji z byłym mężem. Kobieta niejednokrotnie kpiła z Piotra Żyły i publikowała prześmiewcze zdjęcia.

Wiele osób zwracało uwagę na to, że zachowanie byłych małżonków bardzo źle wpływa na ich dzieci i może być przyczyną złośliwości i niemiłych komentarzy ze strony rówieśników. Niestety rodzice, którzy niejednokrotnie zapewniali, że dobro dzieci jest dla nich priorytetem, to nadal nie powstrzymują się w sieci od uszczypliwości względem siebie. I choć konflikt między byłymi małżonkami jeszcze nie został zażegnany, to tym razem Justyna zdecydowała się na publikację nieco bardziej optymistycznych fotografii.

Panujące upały sprawiły, że była żona skoczka zdecydowała się podzielić z internautami zdjęciami, na których pozuje ubrana wyłącznie w skąpe bikini. Instagramerka zamieściła na swoim profilu kilka odważnych zdjęć, pokazujących jak leży na rozłożonym przed domem ręczniku i opala się w pełnym słońcu. Błogi odpoczynek Justyny niespodziewanie przerwały jej dzieci, którym najwyraźniej nie przypadł do gustu sposób spędzania wolnego czasu przez ich matkę.

Ochłodzenie zimną wodą

Niespodziewanie urwisy zaatakowały Justynę Żyłę zimną wodą. Na celebrytkę spadł lekki strumień wody. Nie wiadomo, czy zdjęcia zamieszczone na Instagramie zostały wykonane w momencie zaskoczenia, czy też Justyna odtworzyła zdarzenie później na potrzeby życia w sieci.

Pod zdjęciem dodała krótki opis:

Moje kochane dzieci, dają się matce opalić. U was też takie upały? Buziaki.

Od niedawna w życiu Justyny Żyły obecny jest nowy mężczyzna. Kobieta nie zdradziła na razie jego personaliów. O związku z nim poinformowała w nietypowy sposób, publikując zdjęcie nawiązujące do fotografii udostępnionej nieco wcześniej przez jej byłego męża. Również Piotr Żyła zdążył już ułożyć sobie życie po rozstaniu. Jego partnerką jest dużo młodsza od Justyny, Miss Południa Nastolatek – Marcelina Ziętek.

Justyna Żyła przekonuje, że obecnie zamierza skoncentrować się na roli matki, o czym można przekonać się, śledząc jej życie codzienne na Instagramie. Poświęca się głównie gotowaniu i opiece nad dziećmi.

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij