×

Justyna Żyła kpi z byłego męża. Prowokuje go na Instagramie publikując zdjęcia

Justyna Żyła kpi z byłego męża i wyśmiewa publikowane przez niego w mediach społecznościowych zdjęcia. Jeszcze nie tak dawno deklarowała, że nie zamierza kontynuować toczącej się między nimi wojny, a jednak wciąż obserwuje jego profil na Instagramie.

Justyna Żyła kpi z byłego męża

Trudno oprzeć się wrażeniu, że pomimo rozwodu Justyna Żyła wciąż liczy na to, że jej związek z Piotrem Żyłą zostanie odbudowany. Była żona popularnego skoczka wciąż bowiem śledzi profil Piotra na Instagramie i nie powstrzymuje się od uszczypliwych komentarzy odnośnie jego poczynań. Przed dwoma tygodniami byli małżonkowie prowadzili na Instagramie wojnę, polegającą na publikowaniu kompromitujących informacji na swój temat. Justyna Żyła została wówczas oskarżona o wybicie szyby w samochodzie Piotra i utrudnianie mu kontaktów z dziećmi. Z kolei, Justyna twierdziła, że postępowanie jej byłego męża ma bardzo zły wpływ na ich dzieci. Kiedy wydawało się, że konflikt między Żyłami należy już do przeszłości, w sieci znowu zawrzało za sprawą fotografii opublikowanej przez Justynę. Była to reakcja kobiety na niedawno opublikowane przez Piotra zdjęcie z nową partnerką. Czyżby Justyna poczuła się zazdrosna o byłego męża?

Justyna Żyła prowokuje

Wydaje się niemożliwe, aby postępowanie Justyny Żyły było przypadkowe, bowiem zaledwie kilka godzin po opublikowaniu przez Piotra zdjęcia z jego nową partnerką, Justyna zamieściła łudząco podobną fotografię. Na jej Instastory pojawiło się zdjęcie, na którym widać nogi Justyny oraz pewnego, anonimowego mężczyzny. Internauci są przekonani, że jest to nowy partner Justyny. Może na to wskazywać także zamieszczony przez Justynę hasztag #lovelike. Biorąc pod uwagę, że kobieta nie zdradziła tożsamości swojego nowego ukochanego, można przypuszczać, że nie jest on wcale jej partnerem lecz znajomym, poproszonym o wspólne zdjęcie. Z kolei, Piotr Żyła nie ukrywa kim jest jego obecna partnerka. Marcelina Ziętek to modelka, wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi 43 000 osób. Dużo młodsza od Justyny Żyły dziewczyna może poszczycić się niezwykłą urodą. W przeszłości zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij