×

Justyna Żyła prowadzi wojnę z byłym mężem. Skoczek twierdzi, że wybiła mu szybę

Justyna Żyła prowadzi wojnę z byłym mężem. Chociaż od jej rozwodu ze skoczkiem, Piotrem Żyłą minęły już prawie dwa lata, kobieta wyraźnie nie może otrząsnąć się po rozstaniu. Na oczach milionów polskich internautów byli małżonkowie nadal prowadzą ze sobą bezwzględną walkę.

Justyna Żyła prowadzi wojnę z byłym mężem

Wszyscy fani skoków narciarskich kojarzą Piotra Żyłę przede wszystkim z pełnymi humoru, zabawnymi wypowiedziami, którymi zaskarbił sobie sympatię widzów. Niestety, w ostatnim czasie skoczek nie ma zbyt wielu powodów do radości. Przyczyną jego problemów jest narastający konflikt między nim, a byłą żoną Justyną.

Oboje bez skrępowania dzielą się publicznie informacjami na temat swojej trudnej relacji. Piotr Żyła postanowił udostępnić na Instagramie szczegółową relację dotyczącą problemów, jakie spotykają go ze strony byłej żony. Skoczek twierdzi, że Justyna wybiła mu szybę w samochodzie! W bardzo długim poście, obfitującym w błędy ortograficzne takie jak „komętował”, sportowiec narzeka na to, że Justyna utrudnia mu kontakt z dziećmi i zachowuje się w nieprzewidywalny sposób.

Skoczek otwarcie też przyznał, że czuje się wykorzystywany, płacąc bardzo wysokie alimenty, a jednocześnie nie mając możliwości na spotkania z dziećmi w dowolnie wybranej przez niego chwili.

(…) jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki???? A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie…

– pisze na Instagramie Piotr Żyła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dada Pieter 1:0???? Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego????? Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki???? A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie???? A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda???????? I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde????

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Wyzwiska i nienawiść wśród Żyłów

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Żyłowie publicznie toczą spór. Podczas procesu rozwodowego oboje bardzo chętnie komentowali swój związek w mediach. Justyna zarzucała byłemu mężowi, że ją zdradzał i nie troszczył się o rodzinę.

Najnowszy post Piotra Żyły na temat trudności w widywaniu się z dziećmi oraz problemach osobistych jest odpowiedzią na niedawną aferę, która rozpętała się po publikacji przez Justynę screenów rozmowy byłego męża z ich córką. Podczas korespondencji 8-letnia Karolina miała wysłać swojemu ojcu ślubne zdjęcie rodziców. Po otrzymaniu fotografii, skoczek odpowiedział na nie słowami: „Kto to? Jaka ona brzydka”.

Bardzo prawdopodobne, że to Justyna Żyła skłoniła swoją córkę do wysłania ojcu takiego zdjęcia. Była żona skoczka niejednokrotnie żaliła się prasie, że nie radzi sobie z rozstaniem. Z jej wypowiedzi można było wręcz wywnioskować, że liczy na to, że kiedyś uda się jej odbudować relację z Piotrem.

Justyna chce wrócić do Piotra?

Remedium na trudy rozwodu miał być udział Justyny Żyły w „Tańcu z Gwiazdami”. Niestety, zamiast oczekiwanego uznania i pochwał, była żona skoczka spotkała się z krytyką ze strony jury. I chociaż była jedną z najsłabszych uczestniczek show, widzowie jak sami przyznawali, głosowali na nią dla żartów, aby z uśmiechem na ustach obserwować jej kolejne występy.

Nawet jeśli wysłanie fotografii ślubnej miało na celu wzbudzenie sentymentu u byłego męża, to Justynie nie udało się osiągnąć zamierzonego celu. Z wypowiedzi jej byłego męża jednoznacznie wynika, że pragnie odciąć się od przeszłości. Wirtualna korespondencja Żyłów jeszcze się jednak nie skończyła.

Dziś Justyna opublikowała na swoim Instagramie jeszcze jeden post, w którym podzieliła się swoimi intymnymi przemyśleniami na temat rodziny. We wstrząsającym oświadczeniu stwierdziła, że kłótnie toczące się na oczach wszystkich Polaków bardzo szkodzą ich dzieciom. Przekonuje, że nigdy nie ograniczała kontaktu Piotrkowi z nimi. Tylko w pewnym momencie dzieciaki miały jedną prośbę – nie chciały widywać taty w obecności jego nowej partnerki. Czego, podobno nie udało się spełnić i dlatego pojawiły się spicia.

Na koniec Justyna Żyła zapowiedziała, że jest to jej ostatnia publikacja na temat relacji z byłym mężem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

„Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie”

Kilka godzin później, Justyna Żyła pokazała fanom, jak odcina się od byłego męża. Dosłownie. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie, na którym można zobaczyć podarte i pocięte wycinki z gazet oraz zdjęcia z wizerunkiem Piotrka.

To wszystko zostało opatrzone słowami: „Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie”.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij