×

Justyna Żyła podsumowała udział w TzG. Jej wpis wywołał lawinę komentarzy

To już koniec przygody Justyny Żyły na parkiecie show „Tańca z gwiazdami”. Celebrytka opuszczała jednak studio nagraniowe z uśmiechem na twarzy, jakby odetchnęła z ulgą, że ma to już za sobą. Jej reakcja wydaje się być uzasadniona zważywszy na fakt, że uczestnictwo w programie kosztowało ją mnóstwo wysiłku, potu, łez i bólu, którego doświadczyła.

Wpis Justyny Żyły po odpadnięciu z programu

Wczoraj Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym podzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi programu. Nie zabrakło w nim także podziękowań za wsparcie, które pozwoliło jej dojść tak daleko.

„Taniec z Gwiazdami” to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, ze mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji. Chciałam serdecznie podziękować w szczególności Tomkowi? @tomaszbaranski oraz za wsparcie Wam wszystkim, którzy dobrze mi życzycie i dajecie temu wyraz w internecie. Było to dla mnie szczególnie ważne w chwilach zwątpienia. Dziękuję za Wasze głosy – czytamy we wpisie Justyny

Wyświetl ten post na Instagramie.

„Taniec z Gwiazdami” to niewątpliwie wielka przygoda. Dla mnie to także nauka o przełamywaniu własnych ograniczeń i zupełnie innym świecie. Cieszę się, ze mogłam znaleźć się w tym programie, poznać nowych wartościowych ludzi i kulisy pracy przy tego typu produkcji. Chciałam serdecznie podziękować w szczególności Tomkowi? @tomaszbaranski oraz za wsparcie Wam wszystkim, którzy dobrze mi życzycie i dajecie temu wyraz w internecie. Było to dla mnie szczególnie ważne w chwilach zwątpienia. Dziękuję za Wasze głosy ❤️#powrotdorzeczywistosci #tanieczgwiazdami #swietnaprzygoda #dziekuje❤️ #tomaszbarański #polsat#trzymamkciuki✊ #pozdrowienia❤️????

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Reakcje internautów

Występy Justyny Żyły w TzG od samego początku były szeroko komentowany w mediach. Bardzo często były to niepochlebne opinię, a wszystko ze względu na poziom, jaki reprezentowała w programie. I choć odpadła już z programu, internauci postanowili dolać oliwy do ognia i wypomnieli góralce, że doszła w show tak daleko dzięki osobom, które chciały się z niej pośmiać.

Trzymali cię dla oglądalności

To był taniec z manekinem

Brawo dla tancerza za robotę – czytamy w komentarzach

Zgadzacie się z nimi?

zamknij